Gabriele staraite

Gabrielė Štaraitė

Savo profesinę karjerą prieš 20 metų pradėjau kelionių agentūroje, vėliau pasukau į marketingą - dirbau reklamos agentūroje, banke. Keliavau ir organizavau keliones draugams - kartais atrodė, kad dirbu tik tam, jog galėčiau keliauti. Tada negalvojau, kad į kelionių verslą teks ir vėl sugrįžti.

Vis dėlto, motinystės atostogų metu, ieškodama veiklos sau, prisiminiau pažįstamų raginimus užsiimti tuo rimčiau. Taip pamažu kelionės tapo ne tik mano hobiu, bet ir pagrindine veikla. Manau, kad keliauti reikia nuo mažumės, tad ir savo dukras kasmet pratinu - jokių poilsinių kelionių 🙂

Taip smagu kartu atrasti naujas vietas, susipažinti su kitokiais žmonėmis - kelionės su vaikais praturtina ypač.

Laisvalaikiu dalyvauju Lietuvos marketingo asociacijos veikloje, patinka žaisti protų mūšiuose (spėkite, kuri tema man artimiausia ir žinomiausia?).

Turiu daug draugų ir labai didžiuojuosi, kad šypsena retai dingsta nuo mano veido 🙂

Labai džiaugiuosi, kad gyvenimas mane suvedė su puikiomis partnerėmis ir kolegomis - kelionių verslas yra labai jautrus, tad jį reikia kurti itin atsakingai, turėti vienodą požiūrį į tai, kas yra gera kelionė. Visada noriu pamatyti kuo daugiau, pažinti šalį, palikti vietos nedideliems netikėtumams. Tad ir kitiems keliones planuoju taip, kaip patinka keliauti pačiai.