Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

2024 Rugsėjo 24 - 2024 Spalio 06
Liko 1 vieta. Ieškome bendrakeleivės!

1575 €

+ aviabilietas 370 EUR

2024 Spalio 10 - 2024 Spalio 22
Liko 2 vietos!

1575 €

+ aviabilietas 370 EUR

Marokas – tai didelė spalvota mozaika. Šios šalies žmonių gyvenimas vis dar sukasi apie džinus, į dangų stiebiasi dailūs minaretai, o medinų labirintuose galima sutiktų tikrų keistuolių, burtininkų ir pasakotojų. Maroke lengva įsimylėti dykumą ir sunku nesižavėti smėlio pilis primenančiomis kasbomis. O kur dar skirtingų spalvų miestai ir Atlanto vandenynas. Sakoma, kad kartą čia apsilankę, norėsite grįžti vėl ir vėl.

 • Kelionės metu išvysite net 5 iš 9 UNESCO Pasaulio paveldo objektų Maroke.
 • Išbandysite džipus ir kupranugarius Sacharos dykumoje, o naktį praleisite tradicinėse palapinėse – haimose.
 • Apsilankysite ten, kur Viduržemio jūra susitinka su Atlanto vandenynu.
 • Kelionės pabaigoje ilsėsitės žavingame žvejų miestelyje – As Suvairoje.
 • Maža ir jauki grupė iki 13 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • 8 nakvynės 3 – 4* viešbučiuose ir tradiciniuose riaduose (marokietiško stiliaus namuose) su pusryčiais pažintinio turo metu;
 • 3 nakvynės 5* viešbutyje ant vandenyno kranto poilsio metu;
 • 1 nakvynė dvivietėse (luxury klasės) dykumos palapinėse (haimose);
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Ekskursijos;
 • 5 vakarienės;
 • Lietuvio kelionių vadovo ir vietinių gidų paslaugos.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai - 370 - 550 Eur/asm.
 • Įėjimai į lankomus objektus - 45 Eur/asm.
 • Ekskursija po dykumą džipais - 20 Eur/asm.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (3 – 5 EUR nuo keliaujančio asmens per dieną);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (390 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Papildomos pramogos;
 • Kelionės draudimas.

Gegužės 12 d. kelionės metu yra viena diena trumpesnis poilsis.

COVID reikalavimai netaikomi.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Į Maroką norėsiu sugrįžti dar ir dar!
Apie kelionę galiu pasakyti tik pačius geriausius atsiliepimus. Didžiausia padėka kelionės vadovei, kuri mums parodė nuostabųjį Maroką pačiomis gražiausiomis spalvomis. Jeigu prieš kelionę buvome girdėję visokių nuomonių, tai šiandien galiu pasakyti, kad į Maroką norėsiu sugrįžti dar ir dar. Sužavėjo viskas - kelionės maršrutas, vietos kurias aplankėme, virtuvė. Marokas - spalvų ir garsų kraštas. Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už sklandžią ir įdomią kelionę. Tikimės, kad su Jumis dar ne kartą keliausime.

Nijolė

Džiaugiamės, kad pasirinkome jūsų agentūrą.
Džiaugiamės, kad pasirinkome jūsų agentūrą. Kelionė organizuota puikiai. Nuostabi gidė Violeta, kuri sugebėjo mus, skirtingus keliautojus, suburti į draugišką ,,šeimą”. Branginkite ir tausokite Violetą, mes dar tikimės su ja pakeliauti. Labai profesionalus ir ramybę skleidžiantis vairuotojas. Įsiregistravimai viešbučiuose ir lagaminų pristatymas į kambarius ir surinkimas iš jų sustyguoti idealiai, be menkiausių rūpesčių keliautojams. Programa įdomi, įspūdžiai puikūs. Norėtųsi sugrįžti ir pamatyti dar daugiau. Kas mažiau patiko - per daug laiko ,,suvalgė” berberų vaistinė. Mes esam keliautojai vienišiai, todėl šiek tiek baiminomės kelionės su grupe. Esame laimingi, kad kelionė buvo puiki.

Daiva ir Algimantas

Įspūdžiai iš kelionės išliks ilgam
Norėčiau irgi padėkoti  visai Jūsų Travel Planet komandai, Jums, Violetai už labai profesionaliai suorganizuotą kelionę. Įspūdžiai iš kelionės išliks ilgam, Maroko spalvos, kvapai ir vaizdai gniaužiantys kvapą. Ačiū.😎🤓

Rasa Paulauskienė

Kiekvienoje kelionėje svarbiausia geras vedlys
Kiekvienoje kelionėje svarbiausia geras vedlys 🤗😇. Nesu turėjusi pilnavertiškesnių įspūdžių. Ačiū, Violeta❤!!!

Daina

Buvo "baisiai", žiauriai" fainos atostogos Maroke
Buvo "baisiai", žiauriai" fainos atostogos Maroke, kad iki šiol sugrįžti į lietuvišką realybę dar sunku. Dar vis mintyse ir širdyje tebesidėlioja Maroko įspūdžių mozaika. AČIŪ už smagaus buvimo kartu patyrimą, už superinę energiją ir dalijimąsi meile Marokui, o kartu ir už šiltą rūpestį, gerą nuotaiką ir begalinį nuoširdumą visos kelionės metu. Tikrai buvo nereali Maroko pažinimo, pajautimo ir patyrimo kelionė su labai smagia kompanija. Norisi tikėti, kad dar keliausime kartu. Linkiu daug daug gerų dienų, smagių netikėtumų, įdomių susitikimų ir atradimų!

Dalia

Man ši kelionė buvo tokia, kuri pakeitė pasaulį
Būna kelionių kuriose pamatai naujas vietas, susipažįsti su kita kultūra, paragauji, sudalyvauji... Lieka nuotraukos, prisiminimai išblunka per keletą savaičių...
Būna kelionės, kurios yra nuotykis!
Tokių kelionių metu nesi keliautojas, o esi dalimi kažko, kas apjungia, apgaubia kažkokia mistine smalsumo, pažinimo, dalinimosi ir draugiškumo aura.
Tokių kelionių metu esi įtraukiamas į kelionės gyvenimą, lankomos šalies kultūros pažinti net nereikia, nes tampi jos dalimi. Nors ir labai trumpam...
Jautiesi, kad nesi dalyvis, tačiau pats tampi visko dalis.
Nereikia ragauti, nes gali valgyti pilna burna ir visas yra skanu.
Tokios kelionės neišlieka atmintyje, jos gyvena tavyje ir keičia pasaulį!
Tokiose kelionėse tampi geresnis!
Man ši kelionė buvo tokia, kuri pakeitė pasaulį!

Rimantas

Su marokietiška komanda nors į pasaulio kraštą!
Sveikučiai! Kelionė buvo super! Koks vadas, kokia kompanija - tokia ir kelionė:)) Visai mano aplinkai jau išūžtos ausys apie tūkstantį ir vieną naktį TEN...Bet man toks jausmas, kad Maroko taurės iki galo neišgėriau, dar jaučiu troškulį... Manau, sugrįšiu TEN tikrai. Nepamirškim šypsotis kasdienybėje ir žvalgykimės kelionių kartu. Su marokietiška komanda nors į pasaulio kraštą! Ir tik su Violeta priešakyje! Gražaus pavasario, tobulų kelionių, mielieji!

Jolanta

Visiems, kas dar nebuvote Maroke - nuoširdžiai rekomenduojame:)
Ką tik grįžome iš kelionės po Maroką, parsivežėme begalę įspūdžių, nuotraukų ir labai šiltų prisiminimų apie tokią nepaprastai spalvingą, kerinčią ir užburiančią šalį!  Violeta Rimkevičienė - nuostabi kelionės Maroke vadovė padėjo mums pamatyti, išgirsti, prisiliesti prie to, kas šioje šalyje įdomiausia, išskirtiniausia, nepakartojama. Visiems, kas dar nebuvote Maroke - nuoširdžiai rekomenduojame:)

Gražina ir Jeronimas

Marokas! Tiek daug girdėta, taip norėta... pateisino viltis!
Ir vėl, grįžus jau po penktos kelionės, labai norisi padėkoti "Travel Planet"! Manom, daugelis sutiks, kad ŠI KELIONIŲ AGENTŪRA, geriausia ir patikimiausia Lietuvoje! Marokas! Tiek daug girdėta, taip norėta... pateisino viltis! Mūsų grupės gidė Angelina Zaleckaitė - Energinga, Paprasta, Supratinga, Jautri, Jumoriste, visą kelionę linksmo būdo ir geros nuotaikos, ir stebėtinai išprususi, žinovė ne tik Maroko, bet ir kitų pasaulio šalių! Laisvai kalbanti penkiomis kalbomis! Labai gera buvo girdėti ir agentūros gidės Violetos vardą - kur tik lankėmės, marokiečiai šūksniais skanduodavo jos vardą. O tai, mūsų grupei suteikė saugumo, jaukumo ir pasididžiavimo jausmus! AČIŪ!

Vidija Bublevičienė ir Laima Kisielienė

Jau visa savaitė praėjo nuo grįžimo į Lietuvą, bet aš vis dar gyvenu Maroku.
Jau visa savaitė praėjo nuo grįžimo į Lietuvą, bet aš vis dar gyvenu Maroku :) Dar ne visi kolegos, draugai ir giminės išgirdo apie tai ką pamatėm, ką naujo ir įdomaus sužinojom. Ir aš mielai pasakoju ir pasakoju :) Yra kolegų anksčiau aplankiusių Maroką, bet jie daug ko neaplankė ir nepamatė, ką pamatėm mes. Ir aš labai išdidžiai galėjau pasakyti - mes tiek daug pamatėm, todėl kad mūsų Violeta buvo nepakartojama grupės vadovė, grupės siela, Mama, kuri kaip mažus vaikus visur vedžiojo, viską rodė ir daug pasakojo. Todėl dar kartą dėkoju už rūpestį ruošiantis kelionei, kantrybę visos kelionės metu ir ačiū, kad dar kartą atgaivinot prisiminimus apie tą šiltą ir gražią šalį, į kurią mielai dar kartą grįžčiau, bet yra dar daug neaplankytų vietų kur norisi nuvykti. Mielai dar kartą vykčiau kartu su Jumis.:)

Veronika Karklelienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!