Jurga Kasperavičiūtė

Studijuodama jau pirmame kurse pamilau reklamą. Taip ji tapo ne tik mano hobiu, bet ir pagrindiniu užsiėmimu: reklamos ir marketingo pagrindų mokiausi dirbdama su pasauliniais “grandais” Unilever bei Johnson&Johnson, marketingo ir komunikacijos žinias taikiau Lietuvos draudime, o prieš pasinerdama į turizmo sritį, 4 metus dirbau vienoje didžiausių reklamos agentūrų Lietuvoje Adell Taivas Ogilvy.

Aistrą Lotynų Amerikai Žydrė manyje pasėjo pačioje pirmoje jos kelionėje po Meksiką-Gvatemalą-Belizą. Nuo to momento bent kartą metuose važiuodavau su ja pažinti vis naują šio regiono šalį, o į Peru netgi buvau sugrįžusi ir antrą kartą - tiesiog pagyventi mano pamiltame Kuske bei išmokti ispanų kalbos. Ir taip aistra kelionėms po Lotynų ameriką tapo darbu 🙂

Kelionėse labiausiai mėgstu nustebti. Ir nebūtinai tai turi būti kažkoks gamtos ar architektūros stebuklas. Mėgstu būti nustebinta įvairių smulkmenų, pavyzdžiui: kartu su laivo kapitonu išgerta matė jo kajutėje, nedidelio atstumo pravažiavimas džipo bagažinėje, “suneštinė vakarienė” iš vaisių ir lietuviškų gėrybių, kai miestelyje neveikia nei vienas restoranas, ar tiesiog didžiausią liūtį atlaikę batai. Dėl šių priežasčių niekada nebijau atsidurti kažkelintą kartą toje pačioje vietoje - visuomet žinau, kad bus naujų akimirkų su nuostabiomis emocijomis.

Nesistebintis keliautojas yra kaip paukštis be sparnų. Moshlih Eddin Saadi.

Lotynus dievinu už jų paslaptingąją kultūrą, nepakartojamą ir nuolat stebinančią gamtą ir gebėjimą bendrauti. Net ir būdama viena čia niekada nesijaučiu vieniša: kas nors pagirs tiesiog praeinant gatve, užkalbins geriant kavą ar pakvies salsa šokiui.

Šokis - kita mano aistra. Vaikystėje išbandžiau įvairiausius stilius, jaunystėje dalyvavau dainų šventėse ir užsieno festivaliuose su tautinių šokių kolektyvu, jau būdama subrendusi išbandžiau klasikinio baleto grožį, o būdama Lotynų Amerikoje visuomet stengiuosi su vietiniais sušokti salsą, čia-čią ar bačiatą.