Nuolaidos! Nuolaidos? Nuolaidos…

Blogas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Ar prašote nuolaidų kelionei? Ar tikite perbrauktomis kainomis, kad dabar tai kainuoja pigiau? Travel Planet išsako savo poziciją.

Parašyti šį įrašą mane paskatino trys įvykiai:

  • ryt prasidėsianti Adventur paroda, kurios metu keliautojai priprato ieškoti nuolaidų;
  • neseniai Pigu.lt paskelbta žinia, kad parduodamas prekes jie reklamuos tiesiog nurodydami kainą, o ne rodydami nuolaidos dydį;
  • atvejis, kurį aptikau Facebook'e apie tai, kaip tas pats stalas po dviejų mėnesių buvo parduodamas su 30 proc. nuolaida, bet 110 eurų brangiau.

Atsakykite atvirai - ar jums svarbiau nusipirkti kažką su nuolaida, ar nusipirkti gerą kainos ir kokybės santykį? Pagal tai, kaip dažnai pardavėjai griebiasi nuolaidų - tikriausiai dauguma mano, kad nuolaida yra svarbiausia ir be jos niekas nepirks.

Gana dažnai iš antrą ar trečią kartą kelionę besirenkančių klientų sulaukiame klausimo "Ar taikote nuolaidas lojaliems klientams?"

Su visa pagarba mūsų ištikimiems keliautojams noriu paaiškinti, kaip mes nustatome savo kainas. Ją sudaro labai aiškūs kaštai už vietines paslaugas ir Travel Planet uždarbis iš kurio mes mokame atlyginimus. Tam, kad galėtume padaryti nuolaidą - turime padidinti tą uždarbio rezervą, t.y. tiesiog pakelti kainą.

Kelti kainų mes nenorime, tad iš mūsų nesulauksite ir tų perbrauktų kainų. Žinome, kad savo klientams suteikiame geriausią kainos ir kokybės santykį, kuris labai priklauso nuo kiekvienos lankomos šalies specifikos (yra brangių, yra ir pigių šalių).

Kokie veiksmai mums dar leistų daryti nuolaidas?

  • Jei atpigtų doleris, kuris yra pagrindinė valiuta daugumoje Lotynų Amerikos ir Azijos šalių. Deja, paskutiniu metu doleris tik brangsta euro atžvilgiu ir priešingų tendencijų sunku tikėtis.
  • Jei rinktume didesnes grupes ir taip galėtume gauti nuolaidas iš vietinių partnerių. Tačiau šiuo keliu tikrai neisime, nes tikime, kad mažoje grupėje keliauti yra daug kartų geriau. Tokioje nedidelėje kompanijoje galite jaustis arčiau vietinės kultūros, lengviau patekti į autentiškas vietas, lengviau įgyvendinti jūsų lūkesčius (pamatyti, paragauti, pakalbėti, nusipirkti). Kaip juokaujame mūsų ofise - taip keliaujant net eilė prie tualeto yra trumpesnė 🙂

Na, o nuolatiniams mūsų keliautojams galime:

  • sukurti kelionę į jūsų svajonių šalį (dažnai naujus maršrutus įkvepiate jūs!);
  • priderinti kelionės datas prie jūsų atostogų laiko;
  • pavaišinti vietiniais skanumynais;
  • nustebinti kitais maloniais siurprizais.
  • Tad skambinkite ir rašykite, pasidalinkite savo planais, kur norite keliauti!

Kelionė - tai vienintelis pirkinys, kuris padaro tave turtingu. Tad pirkite kelionę, o ne nuolaidą 🙂