Pietų Afrikos Respublika

2024 Spalio 11 - 2024 Spalio 24
Liko 2 vietos

3050 €

+aviabilietas

2024 Lapkričio 08 - 2024 Lapkričio 22
Liko 2 vietos

3290 €

+aviabilietas

Stalo kalnas ir vaizdingos Keiptauno apylinkės su pingvinais paplūdimiuose. Gražiausi panoraminiai šalies keliai ir susidūrimas akis į akį su drambliais, liūtais bei žirafomis safarių metu. Vyndaryste kvėpuojantys regionai ir krioklių bei kanjonų gaiva Mpumalangoje. Pietų Afrikos Respublikai puikiai tinka epitetas „pasaulis vienoje šalyje“ ir šį pasaulį kviečiame pažinti išsamios pažintinės–poilsinės kelionės metu. Kelionę dar labiau praturtins banginių stebėjimas Hermanuse ir didžiausių Pietų Afrikoje smėlio kopų lankymas.

 • Pamatysite Pasaulio gamtos stebuklą – Stalo kalną.
 • Susipažinsite su laukine gyvūnija Kriugerio ir Ado dramblių nacionaliniuose parkuose.
 • Pailsėsite Wilderness kurorte, kurį ne veltui pasirinko buvęs šalies prezidentas.
 • Aplankysite didžiąsias Aleksandrijos smėlio kopas.
 • Pramankštinsite kojas žygių kalnuose ir pakrantėse metu.
 • Paragausite Pietų Afrikos vyno Stelenbošo regione.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • 13 nakvynių vidutinės (arba premium) klasės viešbučiuose ar lodžijose su pusryčiais;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos ir vietinio gido paslaugos visos kelionės metu;
 • Visi pervežimai privačiu transportu pagal programą;
 • Visos programoje nurodytos pramogos, ekskursijos ir įėjimo į mokamus objektus mokesčiai.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai (890 (spalį) ir 790 (lapkritį) EUR/asm.);
 • Vidinio skrydžio bilietai (nuo 250 EUR/asm.);
 • PAR viza (90 EUR);
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Papildomos ekskursijos ar pramogos (pvz. plaukiojimas su rykliais, naktinis safaris);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (750 EUR/asm.);
 • Kelionės draudimas.

Darant PAR vizas būna išsiųsti pasą mėnesio laikui į ambasadą.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Puikiai suplanuota kelionė, leidžianti pasimėgauti ir aukšto lygio civilizacija, ir afrikietišku koloritu. Patiko balansas tarp ištaigingų miestų, jaukių miestelių ir laukinės gamtos, gerai parinkti viešbučiai, gidai ir kelionės vadovės (Gabrielės) žinios apie žmones ir žvėris.

Audra

AČIŪ Jums už puikią kelionę. Pamatėme kitokią Afriką nei esame matę - žalią, švarią ir sakyčiau saugią. Dėkojam už visą rūpestį kelionės metu. Išskirtinai patiko - skanus, pigus maistas, kanjonai, nardymas su ruoniais.

Roma ir Vaidotas

Ačiū už nuostabią kelionę ir tikimės iki naujų susitikimų. Prieš savaitę grįžome iš Pietų Afrikos Respublikos, bet įsijausti į kasdienybės rutiną vis dar sunku – nors su nerimu dėl įvykių Ukrainoje buvome palikę namus, vis dėlto atostogų vėjai išpūtė iš galvos daugumą rūpesčių, ir šiandien esame laimingi galėdami dalintis su artimaisiais, draugais, pažįstamais nepakartojamais įspūdžiais. Nors po kiekvienos kelionės sakome, jog ji buvo išskirtinė, apie šią kelionę, gal kad ji mums Afrikoje buvo pirmoji, gal kad vyko po dvejų metų sėslumo, o gal dėl Gabrielės, lydėjusios mūsų grupę, žinių lobyno, entuziazmo, optimizmo, norisi ją vadinti pačių pačiausia - nė vienas keliautojo klausimas neliko neatsakytas, kiekvienas mūsų buvo apgaubtas Gabrielės dėmesiu, o pati kelionė suplanuota taip, kad pamatytume visą šalies grožį: vandenynus, kalnus, kopas, gyvūnus, miestus. O kiek dar gastronominių patirčių atrasta! Iš tiesų Pietų Afrika sužavėjo savo grožiu. Bet, anot poeto Sigito Gedos, „kiekvienam gražu būna savaip, apie tai geriau nekalbėti. Šalia „gražu“, yra sąvoka „nenusakoma, neapsakoma, stebuklinga“. Tai buvo trečioji mūsų kelionė su „Travel Planet“ ir tikrai ne paskutinė. Nuoširdžiausias ačiū Gabrielei ir visiems bendrakeleiviams už nuostabias atostogas, už įkvėpimą toliau keliauti nepaisant tų aplinkybių, kurių pakeisti negalima.

Deimantas ir Rolanda

Už pozityvius jausmus esu dėkinga Travel Planet, nuostabiai grupei, o visų pirma - kelionės architektui Tomui.
Visi turime vietų, kurių neįmanoma pamiršti, kur vien tik tvyrantis oras prisimena tavo laimingą kvėpavimą. Neįmanoma pamiršti vietos, kur buvai laimingas... Ir ta vieta buvo PAR. Už pozityvius jausmus esu dėkinga Travel Planet, nuostabiai grupei, o visų pirma - kelionės architektui Tomui. Brač, tavo charizma, šposai, žinios, erudicija pramuša visus vertinimo kriterijus :) Jis sukūrė teigiamiausią pasaulyje aurą. Kantriai ir šmaikščiai atsakydavo net ir į kvailiausius mūsų klausimus. Jis tiesiog sujungė visą grupę į vieną draugišką kolektyvą. Nors keliavau viena, tikrai grupėje nesijutau vieniša. Tobulai parinktas maršrutas. Nevarginanti susisiekimo priemonė. Praktiškai kasdienis keliavimas į vis kitas vietas suteikė galimybę daug daugiau pamatyti. Nuo įspūdingų pasaulio gamtos stebuklų, okeano šėlstančių bangų iki unikalios laukinės gamtos. Tad parsivežiau nuostabiausią suvenyrą - tobulą atostogų jausmą. Ačiū Travel Planet ir Tomui už antivirusą nuo coronos :) Pasitikėkite jais ir pirmyn, neatidėliojant svajonių įgyvendinimo kada nors, kažkada....

Audra

Didžiausia padėka kelionių agentūrai "Travel Planet"
Kelionės laikas po PAR, Zimbabvę-Zambiją (Victoria Falls) tolsta kaip miražas... Kelionė vyko vasario mėnesio viduryje. O kaip buvo gerai!!! Kam įgyvendinta vaikystės svajonė po perskaitytos knygos "Deimantų grobikai", kam mokyklinių metų suvokimo, kad niekada nepasiekiamas taškas, Gerosios vilties iškyšulys, paneigimas, nes jis apvažiuotas ir išvaikščiotas. Neišdildomą įspūdį paliko Stalo kalnas, Vyno kelias, Viktorijos krioklys, plaukiojimas Zambezės upe, Ado bei Kriugerio nacionalinių parkų vaizdai su jų gyventojais. Kelionės programa plati, puikiai organizuota. Didžiausia padėka kelionių agentūrai "Travel Planet" ir labiausiai ačiū grupės vadovui Tomui Baranauskui už profesionalumą, toleranciją, nuoširdumą ir kantrybę. Nuostabus tas faktas, kad grupėje buvome tik 10 turistų irgi "profesionalų", sutapo visų lūkesčiai ir norai. Pasaulis didelis ir mažas. Turime išgyventi šio laikmečio iššūkius, saugokime visi sveikatą ir vėl keliaukime!

Rima ir Kęstutis

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!