Poilsinė kelionė į Seišelius

Jūsų pasirinktomis datomis
Jūsų pasirinktomis datomis

nuo 1552 €

+ aviabilietas

Šių salų vizitinė kortelė - tai milžiniški, vandens bangų nugludinti akmenys, kuriuos skalauja turkio spalvos ir krištolo skaidrumo vanduo. Salos kalvotos, apaugusios vešlia tropine augmenija. Paplūdimiai - pripažinti vieni gražiausių bei romantiškiausių pasaulyje, todėl ypač pamėgti jaunavedžių. Neveltui čia savo medaus mėnesio atostogas praleido ir britų karališkoji pora - princas Willliamas su žmona Catherine. Jei svajojate apie atostogas "iš atviruko" Seišeliai yra atostogų kryptis, skirta jums.

Seišelių salyno branduolį sudaro keturios salos – Mahė, Praslinas, Siluetas ir La Digas. Šios salos ne vulkaninės ir ne koralinės kilmės, o sudarytos iš granito (todėl neretai vadinamos mikrožemynu). Mahės sala kalnuota (aukštis iki 915 m, Seišelių kalnas). Likusios Seišelių salos koralinės kilmės, išsibarsčiusios Indijos vandenyne (Amirantų, Koetyvų, Aldabros salos).
Salyno klimatas - subekvatorinis, jūrinis. Vidutinė mėnesio temperatūra 26-28 °C. Per metus iškrenta iki 4000 mm kritulių. Didesnėse salose yra tropinių miškų. Dauguma augalijos – endeminė.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!