Pažintinė kelionė į Vietnamą: nuo šiaurės iki pietų

2024 Spalio 05 - 2024 Spalio 19
Vietų nėra

2190 €

+ 960 EUR aviabilietas

2024 Spalio 10 - 2024 Spalio 24
Garantuotas išvykimas. Liko 2 vietos

2190 €

920 EUR aviabilietas

2024 Spalio 25 - 2024 Lapkričio 08
Vietų nėra

2190 €

+ 990 EUR aviabilietas

2025 Kovo 14 - 2025 Kovo 28
Ieškome bendrakeleivės

2190 €

+ 950 EUR aviabilietas

2025 Balandžio 04 - 2025 Balandžio 18
Kviečiame registruotis!

2190 €

+ 890 EUR aviabilietas

Vietnamas – labai didelė ir įvairi šalis, galinti pasiūlyti pasakiško grožio gamtą, įspūdingą architektūrą, unikalią kultūrą, ilgą ir ne visada linksmą istoriją. Šios kelionės metu pakeliausite laiku ir atgal, ir į priekį, daug matysite, girdėsite, ragausite, eisite, plauksite, skrisite, lipsite, bandysite ir jausite!

 • Pamatysite gražiausius Vietnamo kampelius 3 skirtinguose šalies regionuose nuo šiaurės iki pietų.
 • Pasivaikščiosite Sapos ryžių terasų slėniuose ir susipažinsite su spalvingomis kalnų gentimis.
 • Pasidarysite asmenukę ant naujo, išskirtinio dizaino Auksinio tilto ( Golden Bridge) Danange.
 • Aplankysite net 4 į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas vietoves – imperatoriškąjį Hue miestą, laikui nepavaldų žavingą Hojano miestą, paslaptingas Trang An olas ir mistiškąją Halongo įlanką.
 • Gera žinia – pažinsite masinio turizmo nesugadintą Halongo įlankos sesę – Lan Ha įlanką, kurioje daug mažiau judėjimo ir daugiau nepaliestos gamtos grožio. Be to, plaukiosite prabangiu 5* kruiziniu laivu su pilnu maitinimu ir daugybe įdomių patirčių: tradicinė Tai Či mankšta, vietnamietiškų patiekalų gaminimo pamoka, kalmarų žvejyba, plaukiojimas kajakais.
 • Pamatysite tradicinio Hanojaus lėlių teatro pasirodymą.
 • Išbandysite unikalias, krepšius primenančias apvalias valtis, su kuriomis plaukiosite apsemtame palmių giraičių miške, ir, žinoma, nepraleisite gyvybine šalies arterija vadinamos Mekongo deltos.
 • Patogi kelionė – nėra dienų, kurias tektų praleisti autobuse, o po naktinio traukinio galėsite nusiprausti, papusryčiauti ir, tik atgavę jėgas, keliauti toliau.
 • Kruopšiai atrinkti ir geros kokybės viešbučiai, įsikūrę istorinėse miestų vietose.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 - 13 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Kartu keliauja kelionės vadovas iš Lietuvos!

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Nakvynės 4* ir 5* viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose kambariuose;
 • Rusakalbių gidų paslaugos pažintinių turų metu;
 • Kelionių vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos numatytos programoje;
 • 2 vietiniai skrydžiai (Hanojus - Hue, Danangas - Hošiminas);
 • Kelionė naktiniu traukiniu;
 • Plaukimas 5* kruiziniu laivu Halongo įlankoje ir nakvynė laive;
 • Pilnas maitinimas kruizo metu (pusryčiai - 1, pietūs - 2, vakarienė - 1);
 • Pietūs šeimoje Sapoje ir tradiciniai pietūs Hue;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus, numatytus programoje;
 • Vandens lėlių teatro pasirodymas.
 • Tarptautinio skrydžio bilietai su Turkish Airlines - nuo 920 Eur.
 • Vietnamo viza (35 EUR);
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (~50 EUR);​
 • Ankstyvas įsiregistravimas arba vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučių;
 • Vienviečio priemoka (680 EUR);
 • Kelionės draudimas;
 • Visi atvykstantys į Vietnamą turi turėti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį Covid-19 gydymo išlaidas (ne mažesnė nei 10 000 USD suma);
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Atostogoms- geriausias pasirinkimas.
Mongolija- miražai, akimis neaprėpianti stepė, Gobio dykuma ir tyla. Atostogoms- geriausias pasirinkimas.  

Audronė

Jei reiktų kartoti, 200% kartočiau
Laba diena Inga, su didžiausiu Ačiū rašau jums už nuostabiai suplanuotą mūsų individualią kelionę į Vietnamą 👍 tik dabar galiu viską prisiminus rašyti, nes buvo daug įspūdžių 😀 Jei reiktų kartoti, 200% kartočiau, išskyrus nepakeliamą karštį kuris užklupęs buvo iki +47 😀😀 Gidai nuostabūs - Tajus, Thuan, Van Anh !! Įspūdžių tiek daug, visiems pasakojom kokia buvo puiki kelionė.  

Raminta Miščikienė

Susipažinti su Vietnamu buvo sena svajonė, kuri išsipildė su kaupu!
Susipažinti su Vietnamu buvo sena svajonė, kuri išsipildė su kaupu! Kelionės maršrutas nuo šiaurės link pietų atskleidė kultūrinius, gamtinius bei socialinius skirtumus. Patyrėme įvairiausių smagių nuotykių, pamatėme nuostabią gamtą, susipažinome su istorija bei turėjome poilsio akimirkų, ką jau kalbėti apie puotą skrandžiui! Dėkui šauniai grupei, vietiniams gidams (skirtingiems, bet savaip ypatingiems) bei kelionės vadovui Andriui, kuris buvo kultūrinis vertėjas! Ačiū Travel Planet komandai!  

Dovilė A.

Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę.
Įspūdžiai po kelionės dar nesusigulėjo, nes jų labai daug, tačiau viena aišku - kelionė puiki ir lūkesčiai pasiteisino.  Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę. Ypač gerą įspūdį paliko gidas Tai šiaurinėje dalyje. Praleidom gerą laiką, labai daug pamatėme ir patyrėme. Dabar žinau, jog drąsiai rekomenduosiu Travel planet ir kitiems keliautojams. Sėkmės visai komandai, lauksime įdomių pasiūlymų kitiems metams.  

Aušra V

Puiki organizatorių komanda!!! Jau tris kartus keliavau su šia agentūra ir kaskart grįžtu sužavėta! 
Kelionė į Vietnamą buvo pati pačiausia iš visų, kokiose esu buvusi: tiek daug visko pamatėm, patyrėm, sužinojom, kad atostogų vidury net prarandi laiko nuovoką! Maistas Vietname turbūt skaniausias iš visų mano ragautų :) Kas buvo, turbūt pritars, kad Tolikas - geriausias vietinis gidas!! Antroji kelionė buvo į Maroką, kuris sužavėjo spalvų, kvapų ir nuotykių įvairove. Pasivaikščiojimai užburiančiomis miestų gatvytėmis, nakvynės jaukiose riadose, iš kurių nesinori išeiti, naktis po tylutėliu žvaigždėtu dykumos dangumi, mečečių didybė ir spalvos, spalvos... Ačiū Tomui - grupės vadovui ir vertėjui :) Na, o trečioje kelionėje į Peru dar kartą įsitikinau puikiu agentūros organizuotumu, pasikroviau teigiamos energijos iš nuotykių nuo dykumos iki priedžiunglių, aplankiau vieną iš pasaulio stebuklų, palepinau skrandį kulinariniais šedevrais, o svarbiausia - keliavau su beprotiškai linksma kompanija, ir žmogus, kuris nori, padaro daugiau negu tas, kuris gali! Neįkainojamas ačiū Jurgai - už grupės kuravimą, situacijų sprendimą, neišsemiamą energiją ir lankstumą! Nepaisant netikėtumų kelionėse, kurie tik prideda nepakartojamo ir nesuplanuojamo prieskonio (cunamis ir potvynis Vietname, pilvo problemos Maroke, vietinių streikas ir 15 km žygis pėsčiomis Peru), esu be galo dėkinga "Travel Planet" už nuoširdų darbą, už unikalias patirtis ir suteiktą galimybę pažinti pasaulį ir save!!

Deimantė Ivanauskaitė

Dar kartą noriu padėkoti už puikiai organizuotą kelionę, patirtus įspūdžius! Viskas buvo puiku, Vietnamą ir jo darbščius, mielus žmones nuoširdžiai pamilau, gamta, miestai ir ypač Saigonas - sužavėjo! Dabar bandau apsiprasti su mūsų šalta realybe ir sudėlioti visus gerus ir tik gerus įspūdžius. Tikiuosi ateityje dar pasidairyti po pasauli su Travel Planet!  Ačiū labai ir sėkmes jūsų darbe!

Violeta Domkuvienė

Visų pirma norėtume padėkoti Travel planet už kompetentingą pagalbą suorganizuojant private tour Vietname. Ačiū, Gabriele, už Jūsų kantrybę ir geranoriškumą sudarinėjant maršrutą, parenkant viešbučius ir derinant kelionės kainą. Antra, padėkosim sau patiems, kad pasirinkome aplankyti  šią nuostabią šalį, nors buvo daug dvejonių... Keliavome keturiese ir visi likome sužavėti Vietnamo gamta, maistu, istorija ir savo kelionės organizatoriais. Tiesa, jų paslauga naudojomės ir keliaudami po Indiją, tad kelionė į Vietnamą – tik dar kartą patvirtino mūsų teisinga pasirinkimą. O visiems norintiems už prieinamą kainą pamatyti įspūdingą gamtą (Sapa kalnai, Halong Bay įlanka, Mekongo delta,  kraštovaizdžiai prie jūros), skirtingus ir savaip stebinančius miestus (Saigonas, Hue, Hoi an) nepriekaištingai skanų ir šviežų maistą, kurio įvairovė tikrai didelė, bei praplėsti savo istorines žinias  (Vietnamo valdymas, karas), visiems rekomenduotume aplankyti šią šalį. p.s. po praeitų metų kelionės į Indiją, negalėjome nepastebėti, kad Vietnamas yra tvarkinga šalis su darbščiais gyventojais :)

Vietnamo mozaika

Noriu padėkoti už nepaprastą kelionę, vertą kiekvieno sumokėto lito!! Mes tiek daug pamatėm, tiek visko įdomaus sužinojom ir pabandėm, kad įpusėjus kelionei man atrodė, kad aš jau kokį mėnesį ten esu :) Praradau laiko nuovoką ir plačiai atmerkusi akis mėgavausi vaizdais, pasakojimais, maistu! Ypač noriu pagirti pirmąjį mūsų gidą Toliką (Txo), kuris suteikė daug informacijos apie Vietnamą, bet kartu buvo smalsus ir itin domėjosi mūsų šalimi :) Nepaisant centriniame Vietname užklupusio taifūno, dėl turiningos kelionės programos, gerų gidų, puikios ir nedidelės bendrakeleivių kompanijos (mus net pavadino "penkiais elementais"), galiu drąsiai teigti, kad tai buvo geriausios iki šiol mano atostogos!!! Ačiū Jums!! Inesa Bosaitė, keliavo kartu Dėkoju už beprotiškai fantastišką kelionę į Vietnamą. Viskas buvo taip gerai (mumis nuolat rūpinosi -nuolat skambino iš agentūros pasiteirauti ar viskas gerai; o kelionės pabaigoje viena gidė prasitarė, kad mūsų penketą žino visas Vietnamas), kad dabar žvelgiant pro langą į lietuvišką rudenį atrodo lyg gražus sapnas... Kadangi buvome ne sezono metu - išvengėme turistų gausos. Oras buvo labai geras ir Sapos kalnuose ir  Halongo įlankoje. O išgyventas taifūnas Hoi Ane, tik sustiprino įspūdžius. Maistas labai skanus, viešbučiai geri, žmonės šilti ir geranoriški. Maža mūsų keliautojų grupelė labai susigyveno ir buvome lyg vienas kumštis.Ypatingas ačiū mūsų pirmajam gidui Tolikui, labai nuoširdžiam ir atviram visais klausimais žmogui.  Visos kelionės metu, kiekviena diena buvo lyg šventė!  Žodžiu, atostogos buvo super!  Dar kartą Ačiū ir iki kitų kelionių!

Deimantė Ivanauskaitė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę Vietname. Viskas sekėsi gerai, viskas pagal planą, be jokių vėlavimų. Nuostabūs vaizdai ir jausmai, geranoriški žmonės. Ypač sužavėjo Sapa kalnai ir ten gyvenantys hmong genties žmonės - šilti ir malonūs. Kitas kelionės etapas - Halongo įlanka - pasijunti lyg kitoje planetoje - aplink nerealūs vaizdai. Nors pastoviai purškė lietus, viskas buvo tiesiog nuostabu - dėl tokių vaizdų verta trenktis 9000 km į pasaulio kraštą. Viešbučiai, maistas, kelionės programa - super. Ypatinga padėka mūsų gidui TXO šiaurės Vietname - jo pagalba mums labai pravertė, gavome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Atostogos praėjo turiningai, daug sužinojau ir daug pamačiau. Rekomenduoju šią kelionę savo draugams ir pažįstamiems. Atskira padėka TRAVEL PLANET ir Jums, Lina, asmeniškai.

Danutė Merkelytė

Jei nebūtų pasaulyje tiek nuostabių kampelių, kuriuose dar nespėjome pabuvoti, būtinai grįžtume į Viet Nam’ą. Pasiilgstame šypsenų, vaisių, masažų. 
Ne vakar pradėjome keliauti po tolimus kraštus. Bet ši kelionė kažkuo kitokia. Ji ne tiems, kas mėgsta gulėti prabangiuose Turkijos viešbučiuose,  bet ir nėra tokia sunki, kad negalėtų keliauti vyresni ar su vaikais. Tai nuostabi gerų, šiltų ir draugiškų žmonių šalis. Buvo visko: ir traukiniu važiavom, ir autobusu, ir lėktuvu skridom, ir laive nakvynę turėjom. Ačiū Linai, programą pataisė pagal mūsų pageidavimus. Ačiū Tho - nuoširdžiausiam ir simpatiškiausiam, kiek teko keliauti, taip pat ir geriausiam profesine prasme pirmajam gidui. Beje, galimybė keliauti su keletu gidų leidžia pamatyti šalį kitu kampu. Labai džiaugiuosi, kad nusprendėme keliauti per visą šalį – nuo įspūdingosios Sapos su ryžiais apsodintomis terasomis iki Mekongo deltos, su begaline mangų, ananasų ir kitokių vaisių gausa ( net ryžomės paragauti smirdųjį durianą ir dabar jau pritariam vietnamiečiams, kad tai visų vaisių karalius). Didžiausią įspūdį paliko, be abejonės,  Ha Long įlanka. Laivas, kuriame turėjome kajutes su balkonais, lėtai plaukė, pateikdamas mūsų akims vis gražesnius vaizdus. O dar gurmaniška vakarienė – penas ir akims ir skrandžiui :). Jei nebūtų pasaulyje tiek nuostabių kampelių, kuriuose dar nespėjome pabuvoti, būtinai grįžtume į Viet Nam’ą. Pasiilgstame šypsenų, vaisių, masažų. Lepinam artimuosius vietnamietiškomis salotomis, sriuba ir suktinukais (per keletą maisto ruošimo pamokėlių Hoi An’e, jau įvaldėme jų gamybą :). Ir vis dar pasapnuojame Sapos terasas ar Ha Longo drakoną, uodega barstantį salasJ Manau, dar ne kartą pasirinksime Travel Planet - mums patiko jų kokybės ir kainos santykis. Ir tik dabar įvertinome malonumą keliauti nedidele grupe (mūsų buvo 8). Iki pasimatymo kitoje kelionėje :)

Gita Elijošienė, keliavo maršrutu "Vietnamo simboliai"

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!