Pažintinė kelionė po Centrinę Ameriką: Meksika – Gvatemala – Belizas

Džiunglėmis apaugę majų griuvėsiai, spalvingi Meksikos ir Gvatemalos miesteliai, tradiciniais drabužiais pasipuošę indėnai, garbinantys keistus dievus, tarp vulkanų kepurių glūdintys ežerai, ir, žinoma turkiu spindinti, šilta Karibų jūra. Visa tai ir dar daugiau kelionėje į tris Centrinės Amerikos šalis.

 • Kelionės metu susipažinsite su pagrindiniais Majų civilizacijos miestais: Čičen Ica, Palenke, Tikaliu ir Tulumu;
 • Lankysitės San Chuan Čiamula kaimelyje, kuriame ceremonijų metu vis dar aukojamos vištos;
 • Grožėsitės Gvatemalos vulkanais bei vietinio meno spalvingumu;
 • Nardysite su vėžliais, rajomis ir... rykliais-auklėmis smaragdo spalvos Karibų jūroje;
 • Derinsite pažintį su paplūdimio malonumais vienos kelionės metu;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų - galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose, svečių namuose arba lodžijose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais). Maršruto viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių. Tačiau, visi viešbučiai yra kruopščiai įvertinti Travel Planet atstovų, yra jaukūs, švarūs (kartais turi vidinius jaukius kiemelius, kartais terasą su vaizdu į vulkanus ar kitų mažo viešbučio privalumų) ir pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes;
 • Pusryčiai beveik visuose viešbučiuose (išsk. viešbutį Kolker saloje);
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų vietiniais autobusais, laivais ir organizuotu transportu (kaip nurodyta programoje), taip pat vidinis skrydis Gvatemala - Flores;
 • Pagal programą numatyti turai ir ekskursijos;
 • Įėjimai į visus lankytinus objektus pagal programą;
 • Gidų paslaugos anglų arba ispanų kalba (vertimas į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 • Tarptautinis aviabilietas 900 - 1200 EUR;
 • Sienų kirtimo mokesčiai (apie 75 EUR);
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius beveik visose nakvynės vietose);
 • Žvaigždute (*) maršrute pažymėti papildomi programos punktai nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 2-5 USD dienai);
 • Asmeninės išlaidos.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.) dėl pasikeitusios klimatinės, politinės ar kt. situacijos vietoje;
 • Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitomis keliautojų grupėmis (išvyka į Pakajos ugnikalnį, galimai išvyka į Atitlano ežero kaimelius, priklausomai nuo susirinkusių keliautojų skaičiaus, ir kt.);
 • Programą galima pratęsti: įmanomas papildomas 1-3 dienų (ar ilgesnis) poilsis prie jūros netoli Kankuno ir Plaja del Karmen esančiose salose (galima su nardymo išvykomis);
 • Programą galima sutrumpinti: iš Kolker salos (Belizo) nebegrįžti į Meksiką, o skristi tiesiai į Europą;
 • Minimalus keliautojų skaičius - 8 keliautojai, maksimalus grupės dydis - 12.

SVARBI PASTABA: Siekiant pamatyti tris kaimynines šalis, maršrutas suplanuotas ganėtinai įtemptas, kelionės metu yra nemažai važiavimo autobusu (maršrute sužymėtos ilgesnių pervažiavimų trukmės), tad ruošiantis šiai kelionei, į kuprinę ar lagaminą reikėtų įsimesti ir šiek tiek kantrybės... Tačiau, mes tikimės, kad kelionės spalvingumas tai atpirks...

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Buvo be galo gera kelionė. Turbūt pirmas kartas, kada kelionės metu buvom praradę laiko nuovoką—neźinojom nei kokia menesio ar savaitės diena🙈 Kelionės vadovės Aistės dėmesys klientui "nuo - iki" tikrai sužavėjo👍Tikiuosi, kad visos "Travel Planet" kelionės ir gidės yra tokios pat😉Tikrai dar ne kartą norėtume keliauti su jumis. 🛫Nekantriai lauksime susitikimo ir kitų kelionių.

Gediminas P.

Gaila, kad kelionės įspūdžiai jau virsta prisiminimais:) Mano rekomendacijos kitiems, norintiems aplankyti šią šalį: 10 balų vadovei, 10 balų maršrutui, 9 balai viešbučiams, 10 balų autobusui ir 12  balų bendrakeleiviams! Įspūdinga šalis, istoriją žinantis, visada grupę lydintis vietinis gidas, nepakartojama kelionių agentūros vadovė Aistė, maža keliaujančių kompanija.  Tikrai galima atsipalaiduoti, dainuoti ir šiaip plelpėti bele ką, ir, skanaujant Tekilą, pažinti Meksiką:)

Daiva K.

Kelionė po spalvingąją Meksiką padovanojo daug smagių dienų. Kiekviena diena nustebindavo istorinėmis, kultūrinėmis, gamtinėmis ir, žinoma, gastronominėmis naujienomis. Džiaugėmės drugelių šėlsmu Tolukos rezervate, sužinojome, kodėl šv. Mergelė Marija Meksikoje ir kituose ispaniškuose kraštuose vadinama Gvadelupe, degustuodami meksikietiškus patiekalus (su tekila!), grožėjomės Mechiko naktinėmis gatvėmis iš restorano, esančio 41-jame aukšte, lankėmės indėnų kaimeliuose, kurių katalikiškose bažnyčiose meldžiamasi visiems šventiesiems ir tuo pat metu laikomasi senovinių majų apeigų, klausydami profesionalių gidų, apžiūrėjome svarbiausias Meksikos piramides ir pailsėjome Majų rivjeroje prie Karibų jūros. Puiki programa, nuostabi gidė Aistė ir smagūs kelionės draugai. Įvertinimas - dies puntos ir muchas gracias!

Ramutė K.

Labai patiko Meksika, tekila su pomidorų sultimis , drugeliai ir mylima gide, Aistė :)

Diana M.

Dvi savaitės Meksikoje prabėgo labai greitai, nepaisant tikrai plačios programos ir įveiktų kilometrų. Labai verta savomis akimis pamatyti ir įvertinti senosios indėnų kultūros palikimą (juk Kukulkano piramidė - vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų), pamatyti jų buitį ir papročius, išlikusius iki šiandienos, paragauti vietinės virtuvės patiekalų.  Kadangi kelionė vyko mūsų Vėlinių metu, buvo labai įdomu pasinertį į karnavalų ir eitynių šurmulį. Tai tikrai labai skiriasi nuo mums įprastų ritualų! Labai ačiū Aistei už organizuotumą, kantrybę, išradingumą ir malonius netikėtus siurprizus visos kelionės metu.

Daiva Mikutienė

Begalinė padėka organizatoriams, nuostabiems gidams - tiek Aistei, nepavargstančiai atsakinėti į daugybę klausimų, kruopščiai ganančiai ir skaičiuojančiai savo ,,viščiukus", besistengiančiai parodyti Meksikos įdomiausias ir gražiausias puses, tiek santūriajam gidui Roberto  - profesionaliam istorikui, be galo mylinčiam savo darbą, Meksikos senąją bei dabartinę istoriją ir dosniai ja pasidalinusiam su mumis. Gamtos grožis, iš džiunglių atkovotų archeologinių kompleksų didybė, Meksikos žmonių šiluma ir temperamentas žavėjo nuo pirmos iki paskutinės akimirkos. O dar tas magiškas, ryškiai oranžiniuose tagečių žieduose paskandinęs visą Meksiką, laikas. Laikas, kai šių gėlių žiedlapiais nubarstyti, išpuošti altorėliai bažnyčiose, namuose, bankuose ir parduotuvėse kviečia susimąstyti apie mūsų laikinumą, o vėlėms priminti, kad yra prisimenamos, laukiamos ir kviečiamos šiais šviečiančiais takais atklysti aplankyti paliktus artimuosius. Kai indėnų bendruomenės kaimo kapinaitėse akies krašeliu stebi intymias jų bendravimo su išėjusiaisiais akimirkas - suvoki kokia neįkainojama patirtis yra tokios kelionės. Ši šalis niekada nebuvo mano svajonių šalis. Dabar jau žinau kaip smarkiai klydau... Ir kokia laiminga esu nors truputį ją pažinusi.

Violeta Domkuvienė

Dvi savaitės Meksikoje pralėkė lengvai, linksmai, labai labai įdomiai. Kelionės vadovė Aistė, vietinis gidas Roberto ir autobuso vairuotojas Rudolfo dirbo kaip viena gerai sustyguota komanda - atidūs keliautojams, rūpestingi, pasiruošę pagelbėt bet kokioje situacijoje, bet lengvai su gera nuotaika ir jumoru. Atrodo, kad visi 12 keliautojų ir vadovai - viena gera draugų kompanija. Esu įsitikinus, kad tai tik organizatorių patirties ir gebėjimo įžvelgt situaciją dėka. Fantastiška kelionė. Išpildyta visa programa ir dar keli netikėti bonusai : ) Daug pamatyta, patirta gerų emocijų, susipažinta su kitom kultūrom. Rekomenduoju ją visiems savo pažįstamiems. Dar kartą ačiū  :)

Rūta Liubinavičienė

Nuoširdžiai dėkoju už puikų jūsų ir partnerių kelionės į Meksiką organizavimą: profesionalus gidas, prisitaikantis prie keleivių pageidavimų, įvairi programa, patogios ir gražios nakvynės vietos. Programa nesudėtinga, galima keliauti ir su paaugusiais vaikais, Pamatėme įvairaus oro, žmonių, vietų, gamtovaizdžio, paragavome kvapų, skonių, garsų. Prikaupėme įspūdžių tiek, kiek galima prikaupti per 9 dienas, bet mintys, galva ir kūnas pailsėjo tarsi būtume keliavę mėnesį. Dėkojame su vyru visai jūsų komandai. Kadangi tai ne pirma kelionė su jūsų agentūra, įsitikinome, kad dirbate profesionaliai ir atsakingai, atsižvelgdami į kiekvieno norus ir poreikius. Sėkmės jums.

Ligita Lidžiūtė

Man ši kelionė buvo viena geriausių, viena įspūdingiausių gyvenime. Labai žavėjo tai, kad per pakankamai trumpą laiką pavyko pamatyti daug šalies dalykų, prisiliesti prie jos kultūros, papročių, žmonių būdo ir gyvenimo ypatumų. Meksika - visai kitokia nei įsivaizdavome (bent jau aš), ji ypatingai savita, įspūdinga savo gamtos, regionų įvairove. Buvo nepaprastai įdomu suvokti ir atrasti visai kitokius papročius, gyvenimo tempą ir požiūrį į jį. Taigi, atsiskleidė ne tik įdomi krašto istorija, nesuvokiama buvusių civilizacijų proto aukštuma, kalnų ar agavų laukų grožis, bet ir kur kas gilesni gyvenimiški dalykai. Dar ir dabar sunku protu suvokti drugelių gausybę, jų susitelkimą būtent toje vietoje, indėnų gyvenimo paprastumą, o kartu ir bažnyčių puošnumą, didingumą. Viskas buvo puikiai organizuota, apgalvota. Esu labai dėkinga už jaunatvišką tempą, nes tai tikrai palaiko gyvybingumą, energiją ir norą nepasiduoti. Dėkoju už puikią kelionę, už jūsų rūpestį keliautojų gerove, noru, kad viskas kuo geriau pavyktų, optimizmą, mielą jūsų juoką, įdomius pasakojimus. Džiaugiuosi mūsų pažintimi! Labai norėčiau dar kur nors kartu pakeliauti.

Ramunė Vankevičienė

Puikiai sudarytas maršrutas, profesionali vadovė Aistė, unikali gamtos įvairovė, autentiška ir iki šių dienų išlaikyta spalvinga majų kultūra ir kt. Nuoširdžiai rekomenduoju šią puikią galimybę aplankyti Meksiką.

Gyta Gružauskaitė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!