Pažintinė kelionė į Boliviją ir Čilę

2024 Spalio 13 - 2024 Lapkričio 01
Naujas maršrutas! Su lietuve kelionių vadove

5810 €

+ aviabilietas

Vienoje kelionėje - net trys gamtos stebuklai: Atakamos dykuma, Ujunio druskos dykuma ir ledynų bei vėjo kraštas - Patagonija! Visos paletės spalvos Atakamos bei Ujunio dykumose. Visi gyvenimo malonumai Valparaise, Santjage bei Sukrėje. Visos kalnų bei ledynų formos atšiaurioje Patagonijoje. Ši kelionė - tokia, apie kurią pasakosite savo vaikams!

 • Išsami pažintis su dviem Pietų Amerikos šalimis – Bolivija ir Čile.
 • Dvi garsiausios Pietų Amerikos dykumos – vienoje kelionėje. Ujunio druskos dykumoje – akinančiai balti druskos laukai, spalvoti ežerai, rausvi flamingai ir rūkais apsigaubę vulkanai. Atakamos dykumoje – pažintis su spalvingais Mėnulio bei Marso slėniais.
 • Viešint Bolivijoje, galimybė leistis į nedidelį žygį garsiuoju Mirties keliu.
 • Viešnagė Turtingojo kalno (Cerro Rico) gelmėse – šiame kalne išgauta tikriausiai didžiausia dalis pasaulio sidabro.
 • Nuostabūs miestai – Valparaisas, Santjagas ir Sukrė – ir pakankamai laiko juose ne tik susipažinti su garsiausiomis vietomis, bet ir paklaidžioti siauromis miestų gatvelėmis.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų - galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės klasės viešbučiuose, svečių namuose arba lodžijose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais), išskyrus kiek kitokias sąlygas viešnagės Ujunio druskos dykumoje metu. Viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių, tačiau yra jaukūs (kai kurie turi baseinus, kiti - terasas ar jaukius vidinius kiemelius), švarūs ir dauguma pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes (Čilėje ir La Paze bei Sukrėje viešbučiai daugmaž atitinka 3 žvaigždutes, kituose miestuose bei miesteliuose Bolivijoje - kiek paprastesni ekonominės klasės viešbučiai/ svečių namai). Išvykos į druskos dykumą metu (Ujunyje) nakvynės paprastomis sąlygomis vietiniuose svečių namuose (2 tokios nakvynės), taip pat vienos nakvynės metu druskos dykumoje patogumai bus skirti keliems kambariams ir teks dalintis vienu kambariu 5-6 žmonėms (1 tokia nakvynė);
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose. Turo į druskos dykumą metu - pilnas maitinimas (išskyrus gėrimus);
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų: vietiniai skrydžiai, pervažiavimai organizuotu transportu ir autobusais bei plaukimai laivais (kaip nurodyta programoje);
 • Įėjimai į lankytinus objektus pagal numatytą programą;
 • Gidų paslaugos anglų kalba arba ispanų kalba (verčiama į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu (nuo atvykimo į La Pasą iki programos pabaigos).
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose ir kitą nurodytą maitinimą);
 • Papildomos ekskursijos ar pramogos: žvaigždute (*) maršrute pažymėti papildomi programos punktai nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Lauktuvės kalnakasiams Potosi miestelyje (kaina iki 5 - 8 USD/ keliautojui);
 • Esant pageidavimui nakvoti vienviečiame kambaryje visos kelionės metu (išskyrus išvyką į druskos dykumą), priemoka - 1080 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams (neprivalomi, bet rekomenduojami už gerą darbą). Orientacinė suma dienai: Bolivijoje 2 - 3 USD, Čilėje 4 - 6 USD;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionės draudimas.
  • Viešint Patagonijoje, reikia nusiteikti itin nepastovioms oro sąlygoms (vėjas, lietus, kiek žemesnė temperatūra) - 4 maršruto dienos.
  • Viešint Bolivijoje, grupė keliaus dideliame aukštyje virš jūros lygio (10 maršruto dienų). Programoje numatytas kiek įmanoma palaipsniškas kylimas į kalnus, tačiau prieš kelionę būtina atkreipti į tai dėmesį ir įsivertinti savo sveikatą. Maršruto aprašyme nurodyti visi aukščiai, kuriuose teks nakvoti.
  • Galimi nedideli maršruto pakitimai, atsižvelgiant į situaciją vietoje - dėl klimatinių, politinių ar kitokių sąlygų gali keistis objektų lankymo tvarka ar pan.
  • Kai kurios ekskursijos (plaukimai laivu ir kai kurios kitos ekskursijos) gali vykti su kitų keliautojų grupėmis.
  • Renkama keliautojų grupė - ne daugiau 12 žmonių. Kelionė vyksta, esant bent 8 keliautojams.
  • Svarbi pastaba. Siekiant pamatyti dvi gana dideles kaimynines šalis, maršrutas suplanuotas ganėtinai įtemptas, kelionės metu yra nemažai važiavimo autobusu bei skrydžių (maršrute sužymėtos ilgesnių pervažiavimų trukmės). Taip pat Bolivijoje kelių bei kitos infrastruktūros būklė tikrai neatitinka europietiškų standartų. Tad ruošiantis šiai kelionei, į kuprinę ar lagaminą reikėtų įsimesti ir šiek tiek kantrybės... Tačiau mes tikimės, kad kelionės spalvingumas tai atpirks...

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Norim dar kartą padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę, su kaupu išpildžiusią iš anksto susikurtus lūkesčius. Kiekvieną vakarą duodami patarimai kaip rengtis rytoj ir ką turėti su savimi buvo iš tiesų vertngi👍. Kelionės maršrutas sudarytas augančia kreive ne tik pagal aplankomas vietoves, kurių viršūnė Machu Picchu, bet ir gastronomiją, kai prieš pat skrydį namo aplankėm sevičės restoraną ir taip uždėjom tašką ant ,,i,,. Na o apie Bolivijos intarpą nėra ką ir šnekėt, be jos kelionė būtų kaip sriuba be druskos😉, nes didžiausią įspūdį ir paliko būtent druskos dykuma. Kelionė tikrai nėra lengva, bet patirti įspūdžiai ir pamatyti vaizdai su kaupu viską atperka ir tikrai dar prireiks laiko, kol viskas galvoje susidėlios. Dar kartą ačiū už viską🙏🙏🙏.
Rasa ir Mindaugas

Rasa ir Mindaugas

Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi.
Dvi priežastys, kodėl rinkomės šį maršrutą: 1. Machu Picchu (kol dar iš viso galima po jį pasivaikščioti); 2 . Jurga (kol ji dar gidė) :) Kelionė ne iš lengvųjų, aukštis ir jo pasekmės reikalavo aukų daugiau nei buvom pasiryžę aukoti, tačiau įpusėjus kelionei jau buvo galima įveikti ir "mažą alaus" :) Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi. Kaip visada - padėkos Travel Planet ir linkėjimai Jurgai už patikimus vietinius partnerius, patogų transportą, vertimo iš/į ispanų kalbą nuolatines  paslaugas, kamščiatraukį ir kompaniją:) Rekomenduojam!

Asta Stanišauskaitė

Čilę apibūdinčiau kaip spalvingiausią šalį, pilną gražiausių gamtos stebuklų.
Į Čilę nusprendėme vykti, nes dar kartą norėjome į Patagoniją ( buvome iš Argentinos pusės), tačiau labai didelių lūkesčių neturėjome, nes manėme, kad po Bolivijos Ujūnio grožio jau niekas  labai nenustebins .
Tačiau klydome - nustebino, sužavėjo, pakerėjo!!! Čilę apibūdinčiau kaip spalvingiausią šalį, pilną gražiausių gamtos stebuklų :) Ir pagrindinius juos mums pavyko pamatyti dėl to, kad sudarytas maršrutas paruoštas tobulai. Pamatėme ir tokias vietas, kur net Čilės kelionių agentūros neveža (arba veža pavienius turistus) tai spalvingieji Tarapakos ežerai !!! Maršrutas toks, kad po intensyvesnių dienų buvo ramesnės, pasigrožėjus kelias dienas gamta, seka miestai, po to vėl gamta... Trys savaitės  prabėgo taip greitai, kad dar visai nesinorėjo išvažiuoti...
Žydrė yra viena iš profesionaliausių kelionės vadovų - be galo mylinti savo darbą, dėl to kelionės su ja yra sklandžios, įspūdingos, nepakartojamos!!! Tai ne tik stebėjimas objektų, bet ir įvairūs potyriai (pvz. nučiuožti  nuo snieguoto vulkano sėdomis :) Nerealiai smagu :) :) žygiai Patagonijoje ir kt...)
Dėkojam labai už suteiktą galimybę pakeliauti po šią nuotabią šalį :) Tai buvo viena iš nuostabiausių  mūsų kelionių :)

Rūta Jegelevičienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!