Meksika: laukinės salos, majų kultūra ir smaragdiniai Karibai

Jūsų pasirinktomis datomis
Jūsų pasirinktomis datomis

Poilsis ir majų palikimas

nuo 1790 €

+ aviabilietas

Meksika didžiuojasi savo paplūdimiais ir išlikusiais istoriniais senųjų kultūrų statiniais. Kviečiame jus ne tik pasimėgauti Karibų jūros malonumais, bet taip pat šiek tiek nuklysti nuo turistų takų ir "paragauti" laukinių salų gyvenimo.

 • Kelionės metu susipažinsite ne tik su žymiais Majų civilizacijos miestais Čičen Ica ir Tulumu, bet ir su rečiau lankomu - Ek Balamu.
 • Papietausite kartu su majų palikuonių šeima jų namuose.
 • Grožėsitės povandeninio pasaulio gėrybėmis paviršinio nardymo metu.
 • Mėgausitės paplūdimio malonumais smaragdo spalvos Karibų jūroje.
 • Priderinsime kelionės trukmę ir pramogų bei pažinčių kiekį pagal jūsų pageidavimus.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje: 1 naktis 4* viešbutyje (Kankunas), 2 naktys 3* viešbutyje (Olboksas), 6 naktys 5* viešbutyje su pilnu maitinimu ("viskas įskaičiuota") (Majų Rivjera);
 • Maitinimas: pusryčiai visuose viešbučiuose, 3 pietūs (Ek Balame su majų šeima, Čičen Icoje po turo, turo į Mucheres salą metu), pilnas maitinimas apsistojus Majų Rivjeroje 5* viešbutyje.
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Privatūs turai su anglakalbiu gidu: Ek Balame ir Čičen Icoje.
 • Turai ir ekskursijos su kitais keliautojais ir anglakalbiu gidu: Olbokso 3 salos, Tulumas ir Mucheres sala.
 • Įėjimai į visus lankytinus objektus pagal programą.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai (700 – 1200 EUR);
 • Kurorto mokestis - 27 Meksikos pesai (apie 1,12 eur) kambariui už naktį (Kankune ir Majų Rivjeroje). Mokama registruojantis viešbutyje;
 • Vienviečio kambario priemoka (495 EUR);
 • Žvaigždute (*) maršrute pažymėti papildomi programos punktai nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir viešbučio personalui (apie 2 – 5 USD dienai);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kelionės draudimas.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.) dėl pasikeitusios klimatinės, politinės ar kt. situacijos vietoje;
 • Programą galima pratęsti bei keisti lankomų objektų eilės tvarką;
 • Šiuo metu atvykstantiems į Meksiką šalis nereikalauja nei neigiamo COVID-19 testo, nei izoliacijos. Dėl aktualios situacijos su viruso valdymu šalyje teiraukitės "Travel planet" atstovų.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Man ši kelionė buvo viena geriausių, viena įspūdingiausių gyvenime. Labai žavėjo tai, kad per pakankamai trumpą laiką pavyko pamatyti daug šalies dalykų, prisiliesti prie jos kultūros, papročių, žmonių būdo ir gyvenimo ypatumų. Meksika - visai kitokia nei įsivaizdavome (bent jau aš), ji ypatingai savita, įspūdinga savo gamtos, regionų įvairove. Buvo nepaprastai įdomu suvokti ir atrasti visai kitokius papročius, gyvenimo tempą ir požiūrį į jį. Taigi, atsiskleidė ne tik įdomi krašto istorija, nesuvokiama buvusių civilizacijų proto aukštuma, kalnų ar agavų laukų grožis, bet ir kur kas gilesni gyvenimiški dalykai. Dar ir dabar sunku protu suvokti drugelių gausybę, jų susitelkimą būtent toje vietoje, indėnų gyvenimo paprastumą, o kartu ir bažnyčių puošnumą, didingumą. Viskas buvo puikiai organizuota, apgalvota. Esu labai dėkinga už jaunatvišką tempą, nes tai tikrai palaiko gyvybingumą, energiją ir norą nepasiduoti. Dėkoju už puikią kelionę, už jūsų rūpestį keliautojų gerove, noru, kad viskas kuo geriau pavyktų, optimizmą, mielą jūsų juoką, įdomius pasakojimus. Džiaugiuosi mūsų pažintimi! Labai norėčiau dar kur nors kartu pakeliauti.

Ramunė Vankevičienė

Puikiai sudarytas maršrutas, profesionali vadovė Aistė, unikali gamtos įvairovė, autentiška ir iki šių dienų išlaikyta spalvinga majų kultūra ir kt. Nuoširdžiai rekomenduoju šią puikią galimybę aplankyti Meksiką.

Gyta Gružauskaitė

Nuoširdus dėkui kolektyvui Jūsų.
Dėkoju Jurgai už kelionę po majų pasaulį. Šauni gidė Jurga, puikūs gidai vietoj, geras transportas ir nuostabus vairuotojas Meksikoj. Viskas suplanuota, vietoj ir laiku. Korektiška, patarianti, dėmesinga. Nuoširdus dėkui kolektyvui Jūsų.

Kristina Vančienė

Taip norėjau į Meksiką, o labiausiai sužavėjo Gvatemalos spalvos ir žmonės :)
Taip norėjau į Meksiką, o labiausiai sužavėjo Gvatemalos spalvos ir žmonės :) Belizo "čilinimas" iš viso buvo kaip vyšnia ant torto. Puikiai organizuota kelionė, Jurgos "know-how" - kur įsigyti įdomesnį papuošalą, išsirinkti vietą vakarienei, paragauti vietos vyno/alaus ir etc. tikrai kelionės negadino:)  Piramidės džiunglėse tikrai yra "must see".

Asta Stanišauskaitė

Šias keliones pavadinčiau labai jaukiomis, stilingomis (nežinau ar šie du žodžiai taikomi kelionių aprašymui, bet kitų atitikmenų neradau :)

Diana Ročienė

Mums "LatinoTravel" organizuota kelionė po Meksiką, Belizą, Gvatemalą iki šiol pati "pačiausia". Tai, kad egzotiškos šalys – lyg ir savaime suprantama. Tai, kad gali pasvajoti apie kokį naują norą, pavyzdžiui, žvejybą, ir jis kaip pasakoje išsipildo – nuostabu (ypač lanksti programa, pritaikyta kiekvienam turistui). Tai, kad net ten gali keliauti "atsipūtęs" – yra kas už tave galvoja (žinoma, Žydronė) – fantastika. Maloniai stebino Žydronės atsakingumas: puikiai parengtas maršrutas, dalykinė kompetencija, kvalifikuotai sprendžiami organizaciniai klausimai, labai šiltas žmogiškas santykis su kiekvienu keliautoju. Ir tai tik kai kurios detalės, bet jos sukūrė visumą – puikų kelionės mikroklimatą ir neišdildomus įspūdžius apie lankytas šalis.Linkime ir toliau taip mylėti savo darbą, žmones ir "išaugti dar ne vienus marškinėlius".

Rita ir Vidmantas Gibavičiai

Su ,,LatinoTravel" ir Žydre ,,draugavau" du kartus. Keliavome kartu po Meksiką-Gvatemalą-Belizą ir Argentiną. Šias keliones pavadinčiau labai jaukiomis, stilingomis (nežinau ar šie du žodžiai taikomi kelionių aprašymui, bet kitų atitikmenų neradau :) ir įspūdingomis. Nes labai patiko: - kruopščiai apgalvoti ir gerai laiko atžvilgiu suplanuoti maršrutai, išskiriant ir aplankant tai, kas svarbiausia (gamtos, architektūros, vietinės kultūros atžvilgiu ir t.t.).  Taip pat smagu, kad į keliones įtrauktos ir turistų minių ,,nenuvaikščiotos“ vietos, kurias pati Žydrė ,,atrado" savo ilgų klajonių po Lotynų Ameriką metu; - jaukūs, vietos koloritu ,,alsuojantys", šarmingi viešbutukai (su optimaliu kainos-kokybės santykiu); - mažos keliaujančių grupės, betarpiškas bendravimas ir ilgi vakarojimai nedideliuose, bet vietos publikos pamėgtose vietelėse; - asmeninis Žydrės rūpinimasis viskuo bendrai ir kartu kiekvienu keliaujančiu atskirai, atsižvelgiant ir įsiklausant į kiekvieno asmeninius poreikius ir norus. Tikrai sužavėjo nerealus Žydrės sugebėjimas suderinti, atrodo, nesuderinamus skirtingų grupės narių interesus :-) - greitas ir lankstus reagavimas į labai nestandartines situacijas, be kurių dažna kelionė neapsieina (niekad nepamiršiu naktinių sabatistų barikadų Meksikoje :) ir mūsų naktinio žygio per kaukėtų ginkluotų vyriškių minią!); - asmeninė Žydrės charizma, kurios kaip sakant ,,už jokius pinigus nenusipirksi"! Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie norėtų pamatyti tą pasaulio pusę, ir pati rezgu galvoje planus dar ne kartą ,,padraugauti“ :).

Diana Ročienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!