Meksika su mirusiųjų diena

2022 Spalio 29 - 2022 Lapkričio 11
Su lietuve kelionių vadove

2590 €

+ aviabilietas

Pažinkite tokią Meksiką, kurioje skamba mariačių muzika, klaidina jaukūs spalvoti kolonijiniai miesteliai ir svaigina mėlynosios agavos laukai. Pažinkite Meksiką per vieną įspūdingiausių metuose Mirusiųjų šventę (Vėlines), kurios metu gyvenimas kviečia mirtį svaigiam ir spalvingam šokiui.

 • Šioje kelionėje ne tik susipažinsime su majų "įžymybėmis" (Čičen Ica, Palenke ir kt.) bei Karibų pakrante, bet pamatysime ir visai kitokią - mažiau pažįstamą ir autentišką Centrinės Meksikos dalį.
 • Kelionės metu derinsime skirtingas pažintis: prieš ispaniškojo periodo archeologiniai statiniai, žavūs spalvoti kolonijiniai miesteliai ir šiuolaikiniai megapoliai.
 • Švęsime vieną unikaliausių šalyje metų švenčių - Mirusiųjų dieną (Vėlines), kuomet kiekvienas miestelis pasipuošia tūkstančiais spalvotų altorėlių.
 • Pažinsime neatsiejamus šiuolaikinės Meksikos kultūros atributus - mariačių muziką bei tekilos gamybą.
 • Aplankysime svarbiausias šalies archeologines zonas - Teotihuakaną, Palenkę, Čičen itzą ir Tulumą.
 • Ilsėsimės Karibų jūros pakrantėje.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų - galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose, svečių namuose arba lodžijose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais) su pusryčiais. Maršruto viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių. Tačiau, visi viešbučiai yra kruopščiai įvertinti Travel Planet atstovų, yra jaukūs, švarūs (kartais turi vidinius jaukius kiemelius, kartais terasą su vaizdu į vulkanus ar kitų mažo viešbučio privalumų) ir pagal kokybę maždaug atitinka 3-4 žvaigždutes;
 • Visi pervažiavimai tarp miestų ir turistinių objektų privačiu mikroautobusu;
 • Pagal programą numatytos ekskursijos;
 • Įėjimai į lankytinus objektus bei gidų paslaugos anglų ar ispanų kalbomis (su vertimu į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu.
 • Tarptautiniai skrydžiai (apie 800 - 1300 EUR, priklausomai nuo pasirinktų jungčių ir bilieto įsigijimo datos);
 • Vidinis skrydis Gvadalajara - Tukštla Gutieres (apie 60 - 160 EUR);
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojui, restoranų bei viešbučių darbuotojams;
 • Papildomos ekskursijos ir pramogos, nenumatytos programoje bei poilsio dieną;
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 526 EUR.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai, atsižvelgiant į situaciją vietoje dėl klimatinių, politinių ar kitokių sąlygų gali keistis objektų lankymo tvarka ar pan.;
 • Renkama keliautojų grupė ne daugiau 12 žmonių. Kelionė vyksta, esant bent 8 keliautojams.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Nuoširdus dėkui kolektyvui Jūsų.
Dėkoju Jurgai už kelionę po majų pasaulį. Šauni gidė Jurga, puikūs gidai vietoj, geras transportas ir nuostabus vairuotojas Meksikoj. Viskas suplanuota, vietoj ir laiku. Korektiška, patarianti, dėmesinga. Nuoširdus dėkui kolektyvui Jūsų.

Kristina Vančienė

Taip norėjau į Meksiką, o labiausiai sužavėjo Gvatemalos spalvos ir žmonės :)
Taip norėjau į Meksiką, o labiausiai sužavėjo Gvatemalos spalvos ir žmonės :) Belizo "čilinimas" iš viso buvo kaip vyšnia ant torto. Puikiai organizuota kelionė, Jurgos "know-how" - kur įsigyti įdomesnį papuošalą, išsirinkti vietą vakarienei, paragauti vietos vyno/alaus ir etc. tikrai kelionės negadino:)  Piramidės džiunglėse tikrai yra "must see".

Asta Stanišauskaitė

Šias keliones pavadinčiau labai jaukiomis, stilingomis (nežinau ar šie du žodžiai taikomi kelionių aprašymui, bet kitų atitikmenų neradau :)

Diana Ročienė

Mums "LatinoTravel" organizuota kelionė po Meksiką, Belizą, Gvatemalą iki šiol pati "pačiausia". Tai, kad egzotiškos šalys – lyg ir savaime suprantama. Tai, kad gali pasvajoti apie kokį naują norą, pavyzdžiui, žvejybą, ir jis kaip pasakoje išsipildo – nuostabu (ypač lanksti programa, pritaikyta kiekvienam turistui). Tai, kad net ten gali keliauti "atsipūtęs" – yra kas už tave galvoja (žinoma, Žydronė) – fantastika. Maloniai stebino Žydronės atsakingumas: puikiai parengtas maršrutas, dalykinė kompetencija, kvalifikuotai sprendžiami organizaciniai klausimai, labai šiltas žmogiškas santykis su kiekvienu keliautoju. Ir tai tik kai kurios detalės, bet jos sukūrė visumą – puikų kelionės mikroklimatą ir neišdildomus įspūdžius apie lankytas šalis.Linkime ir toliau taip mylėti savo darbą, žmones ir "išaugti dar ne vienus marškinėlius".

Rita ir Vidmantas Gibavičiai

Su ,,LatinoTravel" ir Žydre ,,draugavau" du kartus. Keliavome kartu po Meksiką-Gvatemalą-Belizą ir Argentiną. Šias keliones pavadinčiau labai jaukiomis, stilingomis (nežinau ar šie du žodžiai taikomi kelionių aprašymui, bet kitų atitikmenų neradau :) ir įspūdingomis. Nes labai patiko: - kruopščiai apgalvoti ir gerai laiko atžvilgiu suplanuoti maršrutai, išskiriant ir aplankant tai, kas svarbiausia (gamtos, architektūros, vietinės kultūros atžvilgiu ir t.t.).  Taip pat smagu, kad į keliones įtrauktos ir turistų minių ,,nenuvaikščiotos“ vietos, kurias pati Žydrė ,,atrado" savo ilgų klajonių po Lotynų Ameriką metu; - jaukūs, vietos koloritu ,,alsuojantys", šarmingi viešbutukai (su optimaliu kainos-kokybės santykiu); - mažos keliaujančių grupės, betarpiškas bendravimas ir ilgi vakarojimai nedideliuose, bet vietos publikos pamėgtose vietelėse; - asmeninis Žydrės rūpinimasis viskuo bendrai ir kartu kiekvienu keliaujančiu atskirai, atsižvelgiant ir įsiklausant į kiekvieno asmeninius poreikius ir norus. Tikrai sužavėjo nerealus Žydrės sugebėjimas suderinti, atrodo, nesuderinamus skirtingų grupės narių interesus :-) - greitas ir lankstus reagavimas į labai nestandartines situacijas, be kurių dažna kelionė neapsieina (niekad nepamiršiu naktinių sabatistų barikadų Meksikoje :) ir mūsų naktinio žygio per kaukėtų ginkluotų vyriškių minią!); - asmeninė Žydrės charizma, kurios kaip sakant ,,už jokius pinigus nenusipirksi"! Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie norėtų pamatyti tą pasaulio pusę, ir pati rezgu galvoje planus dar ne kartą ,,padraugauti“ :).

Diana Ročienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!