Pažintinė kelionė į Indijos šiaurę ir pietus

Jei nuo seno Indiją įsivaizduojate kaip stebuklų ir keistenybių šalį, kurioje karvės laikomos šventomis, o dievai turi daugybę rankų, šioje kelionėje tikrai pamatysite daugiau, nei galėjote įsivaizduoti. Į dviejų savaičių kelionę po Indiją tilps žmonių pilni miestai ir mažesni kaimeliai, kur kiekvienas sutiktasis jums nusišypsos, maharadžų rūmai ir unikalios šventyklos, Gangos upės magija ir turgaus kvapai, o galiausiai – poilsis pietinėje Indijoje.

 • Vienos kelionės metu pamatysite ir tradiciškai populiariausias Šiaurės Indijos vietas, ir žaliuosius pietus.
 • Aplankysite ne tik istorinius paminklus, bet ir iš arti stebėsite tikrą indų gyvenimą: aplankysite prieskonių turgų, dalyvausite kasdienėje palaiminimo ceremonijoje pudžoje ir kt.
 • Plauksite tradiciniu namu-laivu tyliais Keralos kanalais.
 • Ilsėsitės jaukiame viešbutyje gamtos apsuptyje ant jūros kranto ir turėsite galimybę pasilepinti ajurvediniais masažais.
 • Kelionę lydės lietuvis kelionių vadovas.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas pažintinio turo metu dviviečiuose kambariuose 3 - 4* viešbučiuose ir jaukiuose svečių namuose su pusryčiais;
 • Apgyvendinimas poilsio Keraloje metu 4* viešbutyje;
 • Visi pervežimai numatyti programoje autobusu su oro kondicionieriumi;
 • Važiavimas rikša Chandni Chowk turguje Delyje;
 • Važiavimas rikša Varanasyje;
 • Plaukimas laiveliais Varanasyje;
 • Pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) plaukiant tradiciniu laivu Keraloje;
 • Valstybiniai mokesčiai;
 • Angliškai kalbančių gidų paslaugos pažintinio turo metu;
 • Lietuvio kelionių vadovo paslaugos.
 • Aviabilietas Vilnius – Delis – Vilnius (730 EUR);
 • 2 vietiniai skrydžiai: Varanasis – Kočinas, Trivandrumas – Delis. Vietinių skrydžių bendra kaina šiuo metu – apie 350 EUR, bet gali keistis ir bus patikslintos rezervuojant kelionę, todėl kviečiame ją kuo greičiau patvirtinti!;
 • Viza - 100 EUR/asm.;
 • Vienviečio priemoka – 400 EUR;
 • Pietūs ir vakarienės nenurodytos prie "Įskaičiuota";
 • Įėjimai į visus numatytus objektus (~47 EUR/asm.);
 • Mokestis už fotografavimą lankytinose vietose (viso ~ 15 EUR);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, lagaminų nešikams ir pan.;
 • Asmeninės išlaidos.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai vietoje (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.) atsižvelgiant į pasikeitusias klimato, politines ar kitas aplinkybes.
 • COVID ribojimai keliautojams į Indiją nėra taikomi.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Man kol kas ši kelionė viena įspūdingiausių ir įdomiausių, paliko didelį įspūdį, pripildė gausa teigiamų emocijų.
Ačiū labai už kelionę, ji išties buvo įspūdinga ir be galo įdomi. Labai pasisekė su grupe, nes visi ir kiekvienas išties buvo nuostabūs visos kelionės metu, kelionėse mes labai atsiskleidžiame, tai liko jausmas kad keliavę žmonės išties išskirtiniai, su tokia kompanija visur galima važiuoti :) Andrius labai rūpinosi ir stengėsi dėl mūsų visų, puikiai tvarkėsi visose įmanomose situacijose, tik  geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.  Apie kelionės programą, keleta momentų: labai norėjosi daugiau laiko lankant Tadž Mahalį, viešbutis Agroje Indian home stay nelabai patiko, manau autentiška patirtis būtų žymiai įspūdingesnė, apsilankant ar nakvojant pas vietinius žmones kažkur provincijoje ar mažame miestelyje. Visiškai sužavėjo, Orcha, išties perlas, ir opcija keliautį į Khadžuraho šventyklas nelabai tikslinga, nes pačioje Orchoje yra gausu lankytinų objektų, čia pvz. galimybė aplankyti džiungles būtų puikus pasiūlymas :) Viešbutis Keraloje, labai patiko, įdomiausia dalis žvejų kaimas pakrantėje, labai stiprūs įspūdžiai, pasitikti kylančią saulę girdint rytinę maldą ir stebint grįžtančius žvejus. Dar turbūt laivuose buvo galima glaudžiau gyventi :) Man kol kas ši kelionė viena įspūdingiausių ir įdomiausių, paliko didelį įspūdį, pripildė gausa teigiamų emocijų. Ačiū Jums labai !  

Lina

Kelionės programa sudaryta labai gerai.
Kelionės programa sudaryta labai gerai. Grupę lydėjo puikius organizacinius sugebėjimus turinti kelionių vadovė Asta Gegžnaitė, mylinti Indiją ir jos kultūrą. Ekskursijas vedė labai kvalifikuoti specialistai - dažniausiai istorijos profesoriai, tad pasakojimai buvo labai įdomūs ir išsamūs. Nepatyrėme jokių sunkumų arba jie, Astos dėka, buvo labai greitai išsprendžiami. Šiek tiek streso sukėlė vidinio skrydžio panaikinimas, tačiau turėjome progą susipažinti ir su kelionių vadove Egle Janulevičiūte, kuri taip pat parodė įvairialypę Indijos kultūrą. Esame joms labai dėkingi už puikią kelionę.

Jolanta Mickūnienė

Nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Buvo nerealu kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą.
Įspūdingiausi buvo tolimi, atokūs vienuolynai, kalnai ir vaizdiniai. Norėjosi dar ilgiau pastebėti rytinę Pudžą Tiksi vienuolyne. Tiesa, vienas trekinimas į statų kalną atėmė daug jėgų, tačiau pasiektas kaimelis ir nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Tai buvo nerealu - kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą. Buvo nuostabu! Didelę dalį gerų įspūdžių pridėjo ir nuostabus gidas bei vairuotojai Ladake - jie buvo kaip šeima ir draugai. Ačiū visiems už nuostabią kelionę!

Keliautoja

Aš likau sužavėtas mūsų gidės Rūtos darbu! Daug kur esu apkeliavęs, bet dar tokio profesionalaus darbo nebuvo tekę sutikti!
Sveiki visi keliautojai! Kažkaip tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą apie kelionę į Indiją, o ji buvo 2016 m. sausio 16-29 d. Su šia kelionių agentūra keliavau pirmą kartą. Likau visiškai patenkintas jų darbu! Žinoma, tobulėti visur ir visada yra kur! Smulkmenų visokių pasitaiko, kaip pvz. buvo galima prieš kelionę pasakyti, kad įsidėkite ir šiltesnių rūbų ar avalynės, nes sausio mėnesį ten iki kol nenuvažiuoji į pietus yra vėsoka, o vakarais - tiesiog šalta. Tad kiti keliausiantys tuo metu turėkite omenyje. Viešbutyje, kur miegojome, tai ten žmonės labai jau paslaugūs ir tikrai labai stengėsi del mūsų. Kiek rado šildytuvų, tai visus davė mums, nors visiems jų ir neužteko, bet mes draugiškai jais pasidalinome: tai vieni pasišildėm, tai kitiems davėm... Kas dar? Gal nuvylė kiek kelionė traukiniu, kažkaip iš aprašymo tikėjausi, kad ten išties verda indiškas gyvenimas, bet sakyčiau gavosi atvirkščiai:) Buvo lietuviškas gyvenimas!:) Mes ten linksmai leidom laiką, kai visi kiti ramiai sau miegojo... Ką dar? Visa programa kaip ir puiki, sakyčiau gal tik bent vienos dienos norėtųsi dar pabūti Varanasi... Ir tarsi toks jausmas, kad buvau Indijoje ir kažko svarbaus nepamačiau... Gal čia dėl Mumbajaus? Nes grįžus namo daug draugų apie šį miestą užklausė...Daug atsiliepimuose visi rašo apie gidus. Aš likau sužavėtas mūsų gidės Rūtos darbu! Daug kur esu apkeliavęs, bet dar tokio profesionalaus darbo nebuvo tekę sutikti! Bandau dabar parinkti tinkamus žodžius: tikra savo darbo specialistė! Visus mus girdėjo, į visus klausimus atsakė, be galo daug žino, daug visko papasakojo, visada su šypsena, geros nuotaikos! Super! Turiu pasakyti, kad gaila, jog jos nebuvo su mumis iki kelionės galo, nes pietuose ją pakeitė kita gidė. Skirtumas pasijautė iškart, kaip diena ir naktis... Tai tiek apie gidus. Na ir galiausiai atėjus paskutinei dienai, iškilus nesklandumams, kelionių agentūra puikiai išsprendė problemą! Todėl kažko plačiau ir nerašysiu apie tai... Pagirsiu tik šios agentūros vadovus, darbuotojus! Profesionali komanda! Šaunuoliai! Kągi, pabaigai palikau tai kas yra smagiausia! Pati kelionė šauni, daug įspūdžių, daug pamatai, sužinai! Maistas man patiko ir jokių negalavimų nebuvo. Išties puikiai pakeliavom, pailsėjom! Oi... Mūsų gi šaunioji grupė! Visi tokie draugiški, smagūs žmonės! Taip visi gražiai susibendravom, tarsi būtume buvę pažįstami visi jau daug metų! Ačiū visiems už smagų laiką kartu! Visiems labai ačiū ir linkiu kuo didžiausios sėkmės! Ačiū Travel Planet už puikias atostogas!

Ričardas Valužis

Dienos buvo suplanuotos taip, kad laiko užteko meditacijom, asanom, saulės voniom ir maudynėm.

Vida Grigonytė ir Milda Raižytė

Labiausiai patiko safaris į laukinę gamtą: beveik jokios civilizacijos ir minimalūs patogumai, bet gyvenimo sąlygos yra puikiai pritaikytos, manau, bet kokiam išlepintam europiečiui. Turėjau nepamirštamą nakvynę didelėje brezentinėje palapinėje-namuke, kurio sienos naktį per galingą audrą labai smagiai judėjo ir pro visus plyšius blyksėjo žaibai. Prieš tai galima buvo prisiklausyti naktinių klykavimų ir ūbavimų. Žvėrys, rodės, sukiojasi čia pat. Sutikti žmonės šitoje keliones dalyje buvo nuoširdžiausi ir taktiškiausi, kiek sutikau per visą kelionę. Maistas taip pat buvo skaniausias ir mažiausiai aštrus :) Tas man irgi pasirodė labai aktualu :) Gyvūnija ir augmenija be galo įvairi, tuo metu (balandis) buvo pačiame ryškiausiame ir kvapniausiame žydėjime. Iki pilnos laimes trūko tik pamatyti tigrą - tų vietų pasididžiavimą. Galbūt tokie įspūdžiai liko ir dėl to, kad safaris buvo šiauresnėje šalies dalyje, kur mažiau karščio ir mažiau turistų, vietiniai žmonės dar taip nesugadinti popsines globalizacijos ir reiklių turistų. Gavau 2 jogos pamokas. Buvo bendrom tezėm glaustai nupasakota, kas yra joga ir kuo ji naudinga žmogui. Asanos-pratimai buvo rodomi įvairūs ir kai kurie gana sudėtingi. Man pasirodė, kad tai buvo daugiau parodomojo tipo užsiėmimai, kuriuose galima buvo pasitiktinti savo lankstumo ribas ar asanų kiekio ar darymo technikos žinojimą. Suprantama, kad per 2 užsiėmimus daugiau nelabai ką ir 'išlauši' :) Nežinau, kaip tokie užsiėmimai atrodytų visai nedariusiam jogos. Galbūt mokytojas tada rodytų ir mokytų tik kokius tipinius pratimus. Nes dabar aš rodžiau, ką žinau, jis rodė, ką moka :) Įdomu buvo palyginti savo žinių ir technikos lygi su profesionalu. O įdomiausias prisiminimas iš jogos pamokų man liks apie jogos guru - tokį didelį baltaplaukį senelį, kuris man dave keletą asmeninių patarimų ir gyvenimo pamokymų :) Įsiprašiau pas jį, kai baigėm paskutinį užsiemimą. Jogos moke guru asistentas ar mokinys - nežinau, kaip jis vadinasi. O pastarąjam turbūt numušiau truputėlį ūpą, kai beveik dešimtmečiu pasendinau vargselį vietoj to, kad ji pajauninčiau spėdama amžių :) Po tokio ir dar vieno panašaus nesėkmingo spėjimo supratau, kad spėti induso amžių - ne pagal šiauriečio erudicijos laipsnį :) Nes jie ne visai tokie, kaip mes... :)

Rūta Toleikytė

Ką tik grįžau iš kelionės po Tamil Nadu ir Keralą. Tai nebuvo mano pirmoji kelione i Indija, bet pirmoji i Pietų Indiją, tad keletas dar karštų pastebėjimų: 1. Jei ieškote unikalių šventyklų, istorinių paminklų, kultūros paveldo - Kerala ne Jums, rinkitės Centrinę arba Šiaurės Indiją; Keralą rinkitės jei pasiilgote unikalios gamtos. 2. Pietuose daug malonesni žmonės negu Šiaurės Indijoje: jie neagresyvūs, šypsosi, maloniau bendrauja, bet galioja ta pati taisykle kaip ir kitose Indijos dalyse - viską, ką sako vietiniai, tikrinkite min. du kartus. 3. Labai įspūdingos arbatos ir prieskoniu plantacijos aplink Munnar; pirkite ne tą arbatą, kuri gražiame maišelyje (pritaikyta turistams), o tą, kurią perka vietiniai. 4. Aplankykite Periyar: jei pasiseks, pamatysite laukinius dramblius, jei labai pasiseks - ir tigrus. Aš mačiau tik dramblius... Nusiteikite, kad ten Jus persekios būrys beždžionių... 5. Būtinai išsinuomokite laivą (houseboat) Alleppey ir plaukite įspūdingais kanalais (backwaters). Daugybė kokosų palmių pakrantėse, gardžios žuvys ir jūrų gėrybės, saulėlydis ir saulėtekis laive - tai neužmirštama! 6. Jei tikite, kad ajurveda gali Jums padėti išspręsti sveikatos problemas, apsilankykite Somatheeram Ajurvedic Resort. Jei norite tik pasimėgauti keletu ajurvediniu masažų - rinkitės pigesnes vietas. 7. Jei pasiilgsite miestų gyvenimo, judėkite į kaimyninį Tamil Nadu; labai vertas dėmesio Madurai, kuriame tiesiog būtina aplankykite Meenakshi Shivos šventyklą. 8. Nebijokite Indijos, ji labai visokia - spalvinga, nenuspėjama, uoskite jos kvapus, ragaukite maistą, pirkite įspūdingą šilką ir kašmyrą (tik prieš tai pasidomėkite, kaip atskirti tikrą šilką nuo poliesterio), bendraukite su plepiais vietiniais, gyvenkite kaip jie - tik ta diena, smarkiai nemastydami apie ateitį! Gerų kelionių!

Inga Urbonavičiūtė

Jūsų kompaniją galiu rekomenduoti visiems, be jokio susimąstymo. Šauniai viskas suorganizuota, pilnas aptarnavimas, komfortas, jokių nukrypimų. Galiu drąsiai parašyti, kad netiesa apie Indijos žmonių vėlavimus - niekur niekas nevėlavo!! Vairuotojui iš Delio - atskiras pagyrimas. Kad ir nelabai kokia anglų kalba, bet labai stengėsi paaiškinti, parodyti. Vairavimo įgūdžiai puikūs, mandagus, suprantantis jumorą, 'intelektualus' vairavimas - jokių staigių stabdymų, bereikalingų signalo maigymų. Visada atidaromos durelės keleiviams, visada mašina švari, kvepianti. Tikrai pirmas įspūdis buvo puikus. Jau vien tai, kad pakeleivingoje kavinėje, kurioje prašėme sustoti, pats savo rankomis valė indus, pjaustė daržoves, patikrino, ar tikrai viskas gerai ir švariai gaminama!! Kitus vairuotojus vertinome pagal pirmąjį Tiesa, vairuotojas iš Varanasio irgi buvo puikus, tik supratimas kitoks apie vairavimą - signalas netilo, mašina ne tokia švari, bet kaip vairuotojas - idealus ypač Varanasyje!! Tokiame eisme kitaip turbūt ir neįmanoma vairuoti. Mes svarstėme, kaži kiek metrų mes būtume pavažiavę, jei patys vairuotume. Tikrai teko daug kur vairuoti - ir Stambulas, ir Palermas, ir Kuba, ir dar daug kur, bet tokių eismo sąlygų dar neteko matyti. Vairavimas - įspūdingas. Gidai tikrai visur puikūs, paslaugūs, rusakalbiai gidai - reikėtų paminėti Agroje, puikiai kalbantis, labai daug papasakojo apie Indijos kultūrą, paprastų žmonių gyvenimą, Kajuraho - labai dvasingas, gal ir nelabai puikiai kalbantis, bet sielos žmogus, su kuriuo bendraujame ir dabar per skype. Varanasyje - tikras istorikas, labai gerai kalbantis rusų kalba, davė daug žinių iš istorines pusės, ne tik sausais faktais besiremdamas. Tik pirmasis Delyje - labai mažai žinantis, išmokęs sausą tekstą, matyt dar neseniai dirbantis gidu, kalbantis tikrai prastai. Bet viskas gerai, prisitaikėme Viešbučiai tikrai geri, pagal mūsų pasirinktą lygi. Labai patiko karalių medžiotojų namelis Jansi, kur dabar viešbutis. Tikrai norėjome dar pabūti, bent vieną naktį. Apie maistą - atskira kalba. Nėra žodžių, kaip buvo skanu!!! Valgėm tik vegetarišką maistą (vyrai paragavo kelis kąsnius žuvies ir mėsos). Nepasiilgome visiškai savo lietuviško. Labai aštru, bet kitaip ir neįmanoma, kai valgėme ne pirmos klasės kavinėse. Ragavome ir vietinio romo, kurio kaina skyrėsi 10 kartu Agroje ir Puryje. Karvės... Su jomis nieko baisaus, tik reikia ramiai į viską žiūrėti, bet va jaučiai Varanasyje!! Prie mūsų akių susikibo ragais, tad išgąstis tikrai buvo. Geriau su jais nesusidurti, bet neįmanoma, kai eini Varanasio gatvelėmis, kuriomis nelabai du žmonės prasilenkia, o kai priešais eina jautis - neišvengiamai turi nusiraminti ir drąsiai eiti toliau. Aišku, dar žiūrėti po kojomis, kad neįliptum i 'torčiukus'... Šalis ypatinga, vaizdai kasdien stebino, įspūdis nerealus. Kelionė - viena iš įspūdingiausių (Malaizijoje teko po džiungles vaikščioti). Bet kol kas antrą kartą nenoriu važiuoti, man per daug visko - šalia mirtis, šalia gyvenimas, šalia gyvuliai, šalia purvas, šalia triukšmas. Tik vieno galima iš jų pasimokyti - gyvenimo džiaugsmo. Ar varguolis, ar šventuolis - visi laimingi. To ir stengsimės nepamiršti. Dėkui Jums už puikiai suorganizuotą kelionę!!!!

Gitana Baltrušaitienė

Kalbant apie kompaniją, tai galime atsiliepti tik labai ir labai gerai: puikiai parinkti viešbučiai , beveik visur geri gidai (tik Agroje gidas šiek tiek buvo per senas ir jo kalbėjimo maniera ne kokia – sunku buvo suprasti). Kelionės metu teko bendrauti su Atulu Saxena – iš tiesų puikiai dirba. Kai reikėjo šiek tiek pakoreguoti maršrutą – tai atliko be didelių problemų. Turėjom ir labai fainą vairuotoją Ashok Kumar. Su juo keliavom daugiau nei savaitę. Tai paslaugus, draugiškas, rūpestingas ir turintis, kaip mes sakėm, lietuvišką humoro jausmą žmogus. Jei kas važiuotų ir reiktų nemažai keliauti automobiliu tai tikrai drąsiai rekomenduotume jį.

Vilma ir Darius Martinkėnai

Įspūdingiausia priemonė tuk-tukas – transporto spūstyje nardo it žuvis vandenyje, Khajurahe viengubame tuk-tuke važiavome kartu su vairuotoju dešimt žmonių, vietos užteko visiems, tilpo ir mūsų juokas ir pirkiniai... 
Kaip kelionės palydovus, „ pasiėmiau“ indišką labas - „ namaste“ ir lietuvišką šypseną, pradėjau keliauti, domėtis, ragauti ir pažinti... Indijoje - vyrauja meilė ir taika - meilė dievui, meilė žmogui, meilė Gangui, meilė gyvūnui ir visam kas gyva…tai neatsiejama… Varanasyje – Indijos kultūros ir religijos lopšyje, mane užplūdo ramybės ir susikaupimo jausmas, jaučiau harmoniją tarp žmonių, gyvūnų, žemės ir vandens. Viešbučiai - *** - labai kruopščiai atrinkti, visiškai tenkino mano lūkesčius, netgi nebuvo laiko išnaudoti visų siūlomų paslaugų – kaip pasipliuškenti baseine ar pasimėgauti saulės spinduliais… Transportas – išbandėmė visas transporto priemones, nuo rikšos iki lėktuvo, įspūdingiausia priemonė tuk-tukas – transporto spūstyje nardo it žuvis vandenyje, Khajurahe viengubame tuk-tuke važiavome kartu su vairuotoju dešimt žmonių, vietos užteko visiems, tilpo ir mūsų juokas ir pirkiniai... Gidai – pas mus buvo įvairaus profesinio lygio, ir vieni labai gerai, kiti patenkinamai kalbėjo tiek angliškai, tiek rusiškai, bet nuo to mano keliones įspūdžiai nenukentėjo.

Danguolė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!