Lengva pažintinė kelionė į Šri Lanką su poilsiu Maldyvuose

Kviečiame Jus pasinerti į džiugių atradimų, fantastiškų vaizdų ir tobulo poilsio kelionę, kurios metu pažinsime Šri Lanką ir ilsėsimės balto smėlio Maldyvų salose. Viena kelionė – dvi nepamirštamo grožio šalys, du Indijos vandenyno perlai...

Kainos nurodytos eurais asmeniui už visą turą, keliaujant dviese. Galime pasiūlyti ir daugiau poilsio Maldyvuose variantų pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Susirinkus 4 asmenų grupei taikoma 50 Eur/asm nuolaida.

Susirinkus 6 asmenų grupei - taikoma 80 Eur/asm nuolaida.

Viešbutis Maldyvuose Kambario tipas Maitinimas Sausis - Kovas Balandis
4* The Barefoot Eco hotel Seaside room BB 1330 1295
3+* Sun Island resort&SPA Standart beach bungalow HB 1495 1355
5* Kurumba Maldives Superior room BB 1575 1545
5* Royal island resort Beach villa HB 1615 1455
4* Holiday inn Kandooma Beach view villa BB 1635 1600
4* Kuramathi island resort Beach villa FB 1790 1760
5* Velassaru Maldives Deluxe bungalow BB 1825 1795

Į KELIONĖS KAINĄ

  • Nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis 3 - 4* ir boutique stiliaus viešbučiuose Šri Lankoje;
  • Apgyvendinimas Maldyvuose pasirinktame viešbutyje 4 naktis. Poilsį galite prasitęsti;
  • Maitinimas Maldyvuose pagal pasirinktą planą: galimi įvairūs papildomi maitinimo planai;
  • Tarptautinis skrydžio bilietas Kolombas – Malė;
  • Kelionės Šri Lankoje automobiliu su oro kondicionieriumi (pasitikimai oro uoste, pervežimai į oro uostus, pervežimai tarp miestų, pervežimai turų po miestus metu);
  • Pervežimas iš/į oro uostą Malėje;
  • Vietinio atstovo paslaugos Malės oro uoste pasitikimo metu;
  • Anglakalbio gido paslaugos pažintinio turo metu Šri Lankoje. Priemoka už rusakalbį gidą 260 EUR/už turą;
  • Turas po kaimą, maisto gaminimo pamokėlė ir pietūs.
  • Tarptautinio skrydžio bilietas  Vilnius –  Kolombas – Malė Vilnius su persėdimais. Kaina nuo 580 EUR/asm.;
  • Šri Lankos viza (35 EUR);
  • Įėjimai į lankomus objektus numatytus programoje (~ 95 EUR);
  • Pietūs, gėrimai bei kitos asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (~40 Eur/asm.);
  • Pasirenkami turai poilsio metu;
  • Medicinos išlaidų draudimas;
  • Priemoka už vienvietį kambarį.

Maršrutą galime pakoreguoti pagal Jūsų poreikius.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno. Įspūdį paliko kopimas į Sigirijos uolą ir apsilankymas Polonaruvoje. Labai patiko arbatos plantacijos. Smagiausios ekskursijos buvo tos, kurias pasiūlė kelionės vadovas - kaimo turas ir pasiplaukiojimas valtimi po mangroves. Įspūdžių tikrai daug :) Puikus kelionės vadovas Andrius, kuris nuoširdžiai visais rūpinosi, suteikė daug papildomos info. Profesionalus vietinis gidas, kuris lydėjo visos pažintinės dalies metu. Sėkmės jums, manau dar ne kartą keliausime su Travel Planet. 

Jūratė Jucytė

Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas.
Tai nuostabi kelionė – ne tiek urbanizuotos, kiek gamtinės aplinkos, sykiu ir pasilepinimo prie šiltos jūros, mylėtojams. Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas. Už nuoširdų rūpestį mumis visos kelionės metu - atskiras ačiū kelionės vadovui Andriui.

Birutė Verbickienė

Kelionė, viršijusi mūsų lūkesčius.
2023 03 mėn. keliautojai į Šri Lanką dėkoja Ingai Oršauskaitei, kelionės vadovui Andriui Maslauskui už puikią kelionę, viršijusią mūsų lūkesčius. Sėkmės visuose darbuose, iki sekančių kelionių.

Rima Petrauskienė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką.
Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką. Taip pat už puikų kelionės vadovą Andrių Maslauską, kuris visos kelionės metu nuoširdžiai mumis rūpinosi, švietė, suteikė daug papildomų žinių apie šią įdomią šalį, visuomet buvo geros nuotaikos ir tuo užkrėsdavo mus . Nuoširdus AČIŪ.

Iraida Čyvienė

Kelionė pranoko mūsų lūkesčius
Ačiū Ingai už pagalbą organizuojant kelionę į Maldyvus.  Esame dėkingi už dėmesį, išklausymą, kantrybę ir profesionalumą. Kelionė pranoko mūsų lūkesčius, buvo tiesiog puiku. Nustebino net daug mačiusius. Ačiū labai. Visiems rekomenduoju.

Ingrida Kšanienė

Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius!
Labai norėjau padėkoti vienai iš Travel Planet komandos narių, Astai Savukynaitei. Ji mums padėjo suorganizuoti individualią kelionę į Šri lanką. Buvau nustebinta greitumu, paslaugumu, dėmesiu ir patarimais. Kelionėje jau pabuvome, likome be galo patenkinti, laimingi ir pailsėję. Gidas buvo kaip vaikščiojanti enciklopedija! Jis mus apgaubė išskirtiniu dėmesiu ir žiniomis, puikia anglų kalba. Viešbučių parinkimas tobulas! Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū labai visiems prisidėjusiems.

Ingrida Kšanienė

Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę.
Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę. Aktyvus, informatyvus ir sportiškas turas su puikiu gidu Šri Lankoje ir nepakartojama Maldyvų sala. Vertiname 10 balų iš 10. Linkime jums sėkmės ir tęsti puikią veiklą.

Irena ir Vytautas Džiugai

Ačiū Ingai, mūsų sausio mėnesio kelionė į Šri Lanką ir Maldyvus buvo pasakiška. Profesionalės organizacija ir patarimai aukso vertės. Prisimename su nostalgija.

Daiva Valaitienė

Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui.
Norime padėkoti mūsų kelionės organizatorei Ingai Oršauskaitei už suplanuotą kelionę į nuostabiąją Šri Lanką. Ne šiaip kelionę, o vestuvinę kelionę! Inga atsakė į visus rūpimus klausimus, parekomendavo puikų viešbutį, kurį ir pasirinkome. Ceremonija vyko pagal Šri Lankos tradicijas: su šokėjais, daininkais, šventiko palaiminimu. Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui - ir nė minutės nedvejojome Ingos profesionalumu! Turėjome savaitę poilsio ant Indijos vandenyno kranto, o antrą savaitę keliavome po gražiausias salos vietas. Inga pasirūpino, kad gautume vieną geriausių Šri Lankoje vietinį gidą, kuris suteikė daug informacijos apie lankytinas vietas. Įspūdingiausia buvo arbatos plantacijose, safaryje, dramblių prieglaudoje. Nuostabu buvo pažinti vietinių gyventojų gyvenimą: buitį, papročius, tikėjimą. Būtinai rekomenduojame 4 valandų kelionę traukiniu vienu gražiausiu pasaulio maršrutu link arbatos plantacijų miestelio! Jei kas nors sugalvosite susituokti užsienyje, nedvejodami rekomenduojame šią egzotišką ir unikalią šalį bei šią kelionių agentūrą. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Inga - šilta ir malonia asmenybe. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Inga ir Tomas Savukynai

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!