Pažintinė kelionė į Šri Lanką su poilsiu Maldyvuose

2024 Spalio 21 - 2024 Lapkričio 01
Su kelionės vadovu!

Nuo 1990 €

+ aviabilietai

Kviečiame Jus pasinerti į džiugių atradimų, fantastiškų vaizdų ir tobulo poilsio kelionę, kurios metu pažinsime Šri Lanką ir ilsėsimės balto smėlio Maldyvų salose. Viena kelionė - dvi nepamirštamo grožio šalys, du Indijos vandenyno perlai.

Kainos nurodytos asmeniui už visą turą, keliaujant dviese, priklausomai nuo pasirinkto poilsio viešbučio Maldyvuose. Galime pasiūlyti ir daugiau poilsio Maldyvuose variantų pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

HB - pusryčiai ir vakarienės (be gėrimų); FB - pusryčiai, pietūs ir vakarienės (be gėrimų), AI - viskas įskaičiuota. Galimi įvairūs maitinimo planai už papildomą mokestį.

Viešbutis Maldyvuose Kambario tipas Maitinimas Kaina Eur/asm
4* Meeru Paplūdimio vila FB 1990
4* Meeru Paplūdimio vila AI 2390
4* Vila Nautica Paplūdimio vila FB 2090
4* Vila Nautica Paplūdimio vila AI 2390
5* Velassaru Maldives Deluxe bungalow HB 2190
5* Velassaru Maldives Deluxe bungalow FB 2440
5* Oblu Select Sangeli Paplūdimio vila AI 2650

Į KELIONĖS KAINĄ

  • Nakvynės 3 – 4* viešbučiuose pažintinio turo metu Šri Lankoje;
  • Pusryčiai ir vakarienės viešbučiuose Šri Lankoje;
  • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje Maldyvuose;
  • Visi pervežimai, numatyti pagal programą Šri lankoje turistiniu autobusu;
  • Perplukdymas Maldyvuose oro uostas - pasirinkta sala - oro uostas greitaeigiu kateriu;
  • Traukinio bilietas;
  • Vietinio gido paslaugos (rusų/anglų kalba - pagal daugumos pageidavimą) pažintinio turo metu Šri Lankoje;
  • Safaris džipais Jalos nacionaliniame parke;
  • Lietuvio kelionės vadovo paslaugos kelionės po Šri Lanką metu.
 • Skrydis geriausiomis Europoje Turkish Airlines avialinijomis: patogus, neilgas persėdimas Stambule, įskaičiuotas bagažas ir maitinimas - 1050 EUR;
 • Skrydis Kolombas - Malė (~250 EUR);
 • Šri Lankos vizos paruošimas (55 EUR);
 • Lankomų vietų įėjimo mokesčiai (~140 EUR);
 • Pietūs, gėrimai bei kitos asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (~50 EUR);
 • Pasirenkami turai poilsio metu;
 • Kelionės draudimas.

Miestų ir objektų eiliškumo tvarka gali kisti.

Pasas turi galioti bent 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno. Įspūdį paliko kopimas į Sigirijos uolą ir apsilankymas Polonaruvoje. Labai patiko arbatos plantacijos. Smagiausios ekskursijos buvo tos, kurias pasiūlė kelionės vadovas - kaimo turas ir pasiplaukiojimas valtimi po mangroves. Įspūdžių tikrai daug :) Puikus kelionės vadovas Andrius, kuris nuoširdžiai visais rūpinosi, suteikė daug papildomos info. Profesionalus vietinis gidas, kuris lydėjo visos pažintinės dalies metu. Sėkmės jums, manau dar ne kartą keliausime su Travel Planet. 

Jūratė Jucytė

Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas.
Tai nuostabi kelionė – ne tiek urbanizuotos, kiek gamtinės aplinkos, sykiu ir pasilepinimo prie šiltos jūros, mylėtojams. Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas. Už nuoširdų rūpestį mumis visos kelionės metu - atskiras ačiū kelionės vadovui Andriui.

Birutė Verbickienė

Kelionė, viršijusi mūsų lūkesčius.
2023 03 mėn. keliautojai į Šri Lanką dėkoja Ingai Oršauskaitei, kelionės vadovui Andriui Maslauskui už puikią kelionę, viršijusią mūsų lūkesčius. Sėkmės visuose darbuose, iki sekančių kelionių.

Rima Petrauskienė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką.
Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką. Taip pat už puikų kelionės vadovą Andrių Maslauską, kuris visos kelionės metu nuoširdžiai mumis rūpinosi, švietė, suteikė daug papildomų žinių apie šią įdomią šalį, visuomet buvo geros nuotaikos ir tuo užkrėsdavo mus . Nuoširdus AČIŪ.

Iraida Čyvienė

Kelionė pranoko mūsų lūkesčius
Ačiū Ingai už pagalbą organizuojant kelionę į Maldyvus.  Esame dėkingi už dėmesį, išklausymą, kantrybę ir profesionalumą. Kelionė pranoko mūsų lūkesčius, buvo tiesiog puiku. Nustebino net daug mačiusius. Ačiū labai. Visiems rekomenduoju.

Ingrida Kšanienė

Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius!
Labai norėjau padėkoti vienai iš Travel Planet komandos narių, Astai Savukynaitei. Ji mums padėjo suorganizuoti individualią kelionę į Šri lanką. Buvau nustebinta greitumu, paslaugumu, dėmesiu ir patarimais. Kelionėje jau pabuvome, likome be galo patenkinti, laimingi ir pailsėję. Gidas buvo kaip vaikščiojanti enciklopedija! Jis mus apgaubė išskirtiniu dėmesiu ir žiniomis, puikia anglų kalba. Viešbučių parinkimas tobulas! Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū labai visiems prisidėjusiems.

Ingrida Kšanienė

Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę.
Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę. Aktyvus, informatyvus ir sportiškas turas su puikiu gidu Šri Lankoje ir nepakartojama Maldyvų sala. Vertiname 10 balų iš 10. Linkime jums sėkmės ir tęsti puikią veiklą.

Irena ir Vytautas Džiugai

Ačiū Ingai, mūsų sausio mėnesio kelionė į Šri Lanką ir Maldyvus buvo pasakiška. Profesionalės organizacija ir patarimai aukso vertės. Prisimename su nostalgija.

Daiva Valaitienė

Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui.
Norime padėkoti mūsų kelionės organizatorei Ingai Oršauskaitei už suplanuotą kelionę į nuostabiąją Šri Lanką. Ne šiaip kelionę, o vestuvinę kelionę! Inga atsakė į visus rūpimus klausimus, parekomendavo puikų viešbutį, kurį ir pasirinkome. Ceremonija vyko pagal Šri Lankos tradicijas: su šokėjais, daininkais, šventiko palaiminimu. Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui - ir nė minutės nedvejojome Ingos profesionalumu! Turėjome savaitę poilsio ant Indijos vandenyno kranto, o antrą savaitę keliavome po gražiausias salos vietas. Inga pasirūpino, kad gautume vieną geriausių Šri Lankoje vietinį gidą, kuris suteikė daug informacijos apie lankytinas vietas. Įspūdingiausia buvo arbatos plantacijose, safaryje, dramblių prieglaudoje. Nuostabu buvo pažinti vietinių gyventojų gyvenimą: buitį, papročius, tikėjimą. Būtinai rekomenduojame 4 valandų kelionę traukiniu vienu gražiausiu pasaulio maršrutu link arbatos plantacijų miestelio! Jei kas nors sugalvosite susituokti užsienyje, nedvejodami rekomenduojame šią egzotišką ir unikalią šalį bei šią kelionių agentūrą. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Inga - šilta ir malonia asmenybe. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Inga ir Tomas Savukynai

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!