Vestuvės Šri Lankoje

Šri Lanka – palaimintųjų sala, Indijos vandenyno perlas. Laukiniai paplūdimiai, nulinkusios palmės, arbatų plantacijos, ajurvedos išmintis, gilios tradicijos ir nuoširdžios žmonių šypsenos. Jei svajojate apie egzotiškas ir autentiškas vestuves, Šri Lanka tam tinkamiausia šalis.

Vestuvių ceremonija Šri Lankoje vyksta laikantis budistinių papročių ir atliekama vietinio budistų šventiko. Jauniesiems pageidaujant, už papildomą priemoką santuoka gali būti atliekama ir pagal katalikiškus papročius laiminant kunigui.

Apsistojus viešbutyje, jaunieji kartu su vestuvių koordinatoriumi aptaria visas ceremonijos detales. Jaunieji, kelias diena pailsėję prie vandenyno ir pasilepinę saule, ajurvediniais masažais ir gėlių voniomis, vestuvių dieną papuošiami siuvinėtais tradiciniais drabužiais, jaunajai padaromas makiažas ir įteikiama gėlių puokštė.

Viešbutyje jaunieji, stebimi liudininko, pasirašo santuokos registracijos dokumentus. Tuomet jaunieji pakviečiami į terasą ar paplūdimį. Iki vestuvių ceremonijai puošniai dekoruotos pakylos juos lydi tradiciniais kostiumais pasipuošusių Kandyan stiliaus būgnininkų ir šokėjų ritminga procesija.

Medinė pakyla – Poruva - dažniausiai dekoruojama lotosais, kurie simbolizuoja ištikimybę. Užlipus ant pakylos Jus pasveikins pučiamos ritualinės kriauklės garsai. Ceremonijos metu jaunieji ištaria vienas kitam meilės priesaikas bei septynis kartus apsikeičia betelio lapais – tai simbolizuoja jungtį ir meilę septynioms būsimoms kartoms. Tuomet auksiniu siūlu surišami jaunikio ir jaunosios mažieji pirštai. Prašydamas dievo palaiminimo išminčius iš sidabrinio ąsočio pila vandenį ant Jūsų pirštų ir linki amžinos meilės.

Jaunieji apsikeičia žiedais ir vaišina vienas kitą saldžiais ryžiais, pienu ir vandeniu – tai rūpinimosi vienas kitu visą gyvenimą simbolis. Jaunų mergaičių choras sveikina naujai sutuoktą pora ir gieda laimę bei sėkmę linkinčius Budos žodžius. Stipriau užgroja ritmingi būgnų garsai, suskaldomas kokoso riešutas linkint gausios šeimos. Jaunieji kartu įžiebia aliejinę lempą – šviesiam ir sveikam bendram gyvenimui. Po ceremonijos jaunieji kviečiami pasivaikščioti arba pajodinėti drambliu vakarėjančios saulės nutviekstu paplūdimiu – tai Jūsų gyvenimo kelias. Laikas pačioms gražiausioms Jūsų gyvenime nuotraukoms. Saulei nusileidus gurmaniška vakarienė žvakių šviesoje ir poilsis romantiškai papuoštame kambaryje....

*Vestuvių ceremonijos eiga gali skirtis priklausomai nuo viešbučio ir užsakyto vestuvių paketo.

**Jaunieji turi iš anksto pasirūpinti vestuviniais drabužiais ir žiedais.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno. Įspūdį paliko kopimas į Sigirijos uolą ir apsilankymas Polonaruvoje. Labai patiko arbatos plantacijos. Smagiausios ekskursijos buvo tos, kurias pasiūlė kelionės vadovas - kaimo turas ir pasiplaukiojimas valtimi po mangroves. Įspūdžių tikrai daug :) Puikus kelionės vadovas Andrius, kuris nuoširdžiai visais rūpinosi, suteikė daug papildomos info. Profesionalus vietinis gidas, kuris lydėjo visos pažintinės dalies metu. Sėkmės jums, manau dar ne kartą keliausime su Travel Planet. 

Jūratė Jucytė

Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas.
Tai nuostabi kelionė – ne tiek urbanizuotos, kiek gamtinės aplinkos, sykiu ir pasilepinimo prie šiltos jūros, mylėtojams. Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas. Už nuoširdų rūpestį mumis visos kelionės metu - atskiras ačiū kelionės vadovui Andriui.

Birutė Verbickienė

Kelionė, viršijusi mūsų lūkesčius.
2023 03 mėn. keliautojai į Šri Lanką dėkoja Ingai Oršauskaitei, kelionės vadovui Andriui Maslauskui už puikią kelionę, viršijusią mūsų lūkesčius. Sėkmės visuose darbuose, iki sekančių kelionių.

Rima Petrauskienė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką.
Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką. Taip pat už puikų kelionės vadovą Andrių Maslauską, kuris visos kelionės metu nuoširdžiai mumis rūpinosi, švietė, suteikė daug papildomų žinių apie šią įdomią šalį, visuomet buvo geros nuotaikos ir tuo užkrėsdavo mus . Nuoširdus AČIŪ.

Iraida Čyvienė

Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius!
Labai norėjau padėkoti vienai iš Travel Planet komandos narių, Astai Savukynaitei. Ji mums padėjo suorganizuoti individualią kelionę į Šri lanką. Buvau nustebinta greitumu, paslaugumu, dėmesiu ir patarimais. Kelionėje jau pabuvome, likome be galo patenkinti, laimingi ir pailsėję. Gidas buvo kaip vaikščiojanti enciklopedija! Jis mus apgaubė išskirtiniu dėmesiu ir žiniomis, puikia anglų kalba. Viešbučių parinkimas tobulas! Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū labai visiems prisidėjusiems.

Ingrida Kšanienė

Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę.
Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę. Aktyvus, informatyvus ir sportiškas turas su puikiu gidu Šri Lankoje ir nepakartojama Maldyvų sala. Vertiname 10 balų iš 10. Linkime jums sėkmės ir tęsti puikią veiklą.

Irena ir Vytautas Džiugai

Ačiū Ingai, mūsų sausio mėnesio kelionė į Šri Lanką ir Maldyvus buvo pasakiška. Profesionalės organizacija ir patarimai aukso vertės. Prisimename su nostalgija.

Daiva Valaitienė

Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui.
Norime padėkoti mūsų kelionės organizatorei Ingai Oršauskaitei už suplanuotą kelionę į nuostabiąją Šri Lanką. Ne šiaip kelionę, o vestuvinę kelionę! Inga atsakė į visus rūpimus klausimus, parekomendavo puikų viešbutį, kurį ir pasirinkome. Ceremonija vyko pagal Šri Lankos tradicijas: su šokėjais, daininkais, šventiko palaiminimu. Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui - ir nė minutės nedvejojome Ingos profesionalumu! Turėjome savaitę poilsio ant Indijos vandenyno kranto, o antrą savaitę keliavome po gražiausias salos vietas. Inga pasirūpino, kad gautume vieną geriausių Šri Lankoje vietinį gidą, kuris suteikė daug informacijos apie lankytinas vietas. Įspūdingiausia buvo arbatos plantacijose, safaryje, dramblių prieglaudoje. Nuostabu buvo pažinti vietinių gyventojų gyvenimą: buitį, papročius, tikėjimą. Būtinai rekomenduojame 4 valandų kelionę traukiniu vienu gražiausiu pasaulio maršrutu link arbatos plantacijų miestelio! Jei kas nors sugalvosite susituokti užsienyje, nedvejodami rekomenduojame šią egzotišką ir unikalią šalį bei šią kelionių agentūrą. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Inga - šilta ir malonia asmenybe. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Inga ir Tomas Savukynai

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!