Deimantė Česnavičiūtė

Geografijos pamoka, mokyklos suolas ir nuo žemėlapio akių neatitraukianti mergaitė, jau svajojanti tyrinėti pasaulį – dabar smagu prisiminti, nes taip, tai buvau aš! Ir štai mažos mergaitės svajonės virto gyvenimu: studijos ir vasaros Europoje, kelionės aplink pasaulį dirbant stiuardese Dubajuje, nuotolinis darbas Lotynų Amerikoje ar kelionių vadovės darbas Azijoje – visada rasdavau būdą kaip gyventi nenustojant keliauti. Taigi, kelionės tapo labai svarbia mano gyvenimo ir mano pačios dalimi - esu aplankiusi jau daugiau nei 70 šalių šešiuose žemynuose, o kiek daug dar neatrasta!

Kelionės man - tai būdas pažinti. Pažinti save, kitus, pamatyti gyvenimą iš kitos perspektyvos, bei pasisemti įkvėpimo iš gamtos ir žmonių. Vienos įdomiausių patirčių man yra susidraugauti su vietiniais gyventojais ir kiekvienoje šalyje ieškoti naujų nuotykių – vandens sportas, joga, lotynų šokiai, įdomūs pokalbiai, skanus maistas ir viskas, kas ekstremalu bei viskas, kas dar nepatirta.

Kiekvieną kartą keliaujant vis labiau pamilstu pasaulį, ir suprantu, koks jis platus ir spalvingas; užklumpa jausmas, kad keliaujantys žmonės ir patys tampa atviresni, pozityvesni, labiau mėgaujasi tuo, kas vyksta čia ir dabar. Taigi, taip pat šio jausmo ieškančius kviečiu prisijungti - nekantrauju pasidalinti savo patirtimi ir aistra kelionėms su jumis ir prisidėti prie kuo daugiau įsimintiniausių kelionių bei pažinimo džiaugsmo.